#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#526Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#432“Antwerpen Begijnhof en Slijkhoek”. Een paar etsen op papier. Gesigneerd en genummerd 3/25 & 7/25.
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#515Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#737RobbedoesEen lot van 7 Robbedoes hardcover albums. nr 102-109. 104 manco.
A lot of 7 Robbedoes hardcover albums. Nos. 102-109. 104 missing.No longer availableEstimate: € 35 / 70 -
#444Een ovalen geslepen spiegel in vergulde kader m strik en guirlandes.
#504MilotaAbstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#64Iliesco Rodico“Gestyleerd straatzicht”. Roemeense school. Gesigneerd RODY, gedateerd ‘78.
"Stylized street view" Romanian school. Signed RODY, dated '78.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#566BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 80 / 100