#276Een houten vitrinekast, 1 deurs met 2 glazen zijden. Vergulde messing ornamenten.
#155Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#613Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
A couple of multi-colored plates made of Chinese porcelain with a famille rose decoration, one with hairline cracks. Also, a Derby plate with an Imari decoration, a Japanese compote dish, marked on the bottom, and a Japanese Imari plate.No longer availableDim. Ø: 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
A lot of 6 hand-painted porcelain plates. Blue rim with gilded accents. Decorated with birds motif.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#594AertsensEen schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.
A painting, oil on canvas, titled 'Hommage à Labisse', signed Aertsens, A'pen '80.No longer availableDim. h 80 x b 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Claude Satel“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
#650Een fijne14 karaats roze gouden trouwring.
A beautiful 14 karat rose gold wedding ring.No longer availableDim. 0,83 gEstimate: € 20 / 30