#47Faïence St Ghislain BelgiqueEen Art Nouveau jardinière in faience versierd met bloem en zweepslag motief in het reliëf. Onderaan gemerkt.
#623Een gedeeltelijk wit met licht blauwe rand porseleinen eetservies. Waaronder: 24 platte en 12 diepe borden, 5 onderschotels van verschillende grote, 1 sauskom, 1 dekselpot, 8 koffiekopjes en 11 onderschoteltjes, melk en suikerpot en 24 dessertborden. Er zijn hier en daar kleine schilfertjes en 1 reserve deksel.
A partially white with light blue rim porcelain dinner set. Including: 24 flat plates and 12 deep plates, 5 different-sized saucers, 1 gravy boat, 1 lidded pot, 8 coffee cups and 11 saucers, milk and sugar pot, and 24 dessert plates. There are some small chips here and there and 1 spare lid.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#308CapodimonteEen kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.
A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#223Een collectie van 5 penningen met o.m. 2 x Pius XI, College Notre-Dame te Doornik, Universiteitsbibliotheek Leuven 1914 “HUMANITAS AMERICAE/ Ao MCMXXI RESTITUIT), IJzer en een kleine geëmailleerde reisicoon met de Moeder Gods van Kazan (opdracht achteraan d.d. 1953).
A collection of 5 medals including 2 x Pius XI, College Notre-Dame in Tournai, Leuven University Library 1914 "HUMANITAS AMERICAE/ Ao MCMXXI RESTITUIT", Iron, and a small enameled travel icon with the Mother of God of Kazan (inscription on the back dated 1953).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#504MilotaAbstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#607Een tafellamp met zware granieten voet.
A table lamp with a heavy granite base.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 30 / 40