#334Ferdinand, Jean Lucini"Le Depart". Kleurenlitho. Gesigneerd.
"The Departure". Color lithograph. Signed.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#560Een 18 karaats witgouden ring bezet met één centrale briljant van +- 0,10 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 karat white gold ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.10 carats and old cut diamonds with a combined weight of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 300 / 350 -
#627Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#47Faïence St Ghislain BelgiqueEen Art Nouveau jardinière in faience versierd met bloem en zweepslag motief in het reliëf. Onderaan gemerkt.
An 18 carat white gold necklace with pendant set with a pendant amethyst with a combined weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 300 / 400 -
#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
A bulbous pottery jug, decorated in a Renaissance style with dragons and a coat of arms. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 35 / 45