#642Luc Goossens“Stilleven van een Geisha beeldje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met opschrift vermelding “Luc Goossens”.
"Still life of a Geisha figurine". A painting, oil on panel. The back is inscribed with the name "Luc Goossens".No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#657“Madonna met kind”. Een wassen beeld in kader. Franse makelij.
"Madonna with Child". A wax sculpture in a frame. Made in France.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 40 / 50 -
#345Biscuit beeldje van de engel Cupido met een koperen boogje, naar Lemire.
#269Leon Frechkopf"Ronda, Andaluzië", Aquarel op papier, gedateerd 1957.
"Ronda, Andalusia", Watercolor on paper, dated 1957.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#770Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
#785JunghansEen lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#550Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 200 / 250 -
#354D. Wageneer“Stadsgezichten”. Drie aquarellen in één lijst.
#218Daum, FranceEen paar kandelaars met twee armen op ongelijke hoogte. Kleurloos kristal. Gemerkt.
A pair of candle holders with two arms at different heights. Colorless crystal. Marked.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200