#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#700Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.74 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#559Claude Satel“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
#706Een gevlochten rieten opbergkoffer.
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#767RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 150-159.
A lot of 10 Robbedoes hardcover albums, numbers 150-159.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#286Een donker eiken Engels bureau, 5 laden met groen lederen blad en een bijhorende stoel.
A dark oak English desk, 5 drawers with a green leather top and a matching chair.No longer availableDim. 75 x 151 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#431RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1762-1861. Periode ‘72-’73.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1762-1861. Period '72-'73.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#397SchatzEen scheepsklok met roerwiel.
A ship's clock with a helm wheel.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 35 / 45