#690Een halssnoer van brons met zirkonen en kunststoffen parels.
A necklace made of bronze with zircons and faux pearls.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
#230Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
#53Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#757RobbedoesEen lot van 8 Robbedoes hardcover albums. nr 110-119. 111 & 112 manco.
A lot of 8 Robbedoes hardcover albums. No. 110-119. 111 & 112 missing.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#553Een Japanse houtsnede, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, ‘One hundred poets in brocade woven in the east’.
A Japanese woodblock print, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, 'One hundred poets in brocade woven in the east'.No longer availableDim. h 22 x b 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#52Rudi de VosPeriod: °1944“Tennis in Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#23Een gevarieerd lot van 5 wandelstokken waarvan 2 volledig in hout, 1 met koperen handvat met de voorstelling van een aap, 1 met een hoornen handvat en 1 met verzilverde kop.
A varied lot of 5 walking sticks, including 2 fully made of wood, 1 with a copper handle depicting a monkey, 1 with a horn handle, and 1 with a silver-plated head.No longer availableDim. h 101 cmEstimate: € 40 / 60 -
#671“Roadrunner”. Een uit messing gesculpteerd beeld in modern abstracte stijl. Op houten voet.
"Roadrunner". A sculpture made of brass in a modern abstract style. It is mounted on a wooden base.No longer availableDim. 44cmEstimate: € 75 / 125