#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#633BacaratEen kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.
A candlestick made of colorless crystal with a decorated shade and pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#641Een paar langgerekte Massai voorouderbeelden van hardhout. Afrikaans werk. Mombassa, Kenia. Voetstuk afgebroken.
A pair of elongated Maasai ancestral figures made of hardwood. African craftsmanship. From Mombasa, Kenya. Pedestal broken.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#232Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988‘Stilleven’, olie op paneel, getekend De Saeger Louis.
'Still life', oil on panel, signed De Saeger Louis.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#366Een staande kapstok, romantische uitvoering.
#203Een paar rechthoekige likeurkaraffen met handgegraveerd rocailledecor. Massief zilveren montuur, gemerkt en 835/1000.
A pair of rectangular liqueur decanters with hand-engraved rocaille decoration. Solid silver frame, marked and 835/1000.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#638Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
#43Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
#655Een Afrikaans messingen voorouderbeeld.
An African brass ancestor figure.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 100 / 120