#39Een lot van 7 miniatuurtjes met diverse taferelen en portretten.
A lot of 7 miniatures with various scenes and portraits.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#633BacaratEen kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.
A candlestick made of colorless crystal with a decorated shade and pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#483Een beeldje van een Chinese dame in jade, het hoofd is gelijmd.
#527Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#163Val Saint LambertEen geslepen kristallen coupe met kobalt blauw, coupe Borodine, Danse De Flore.
A cut crystal coupe with cobalt blue, coupe Borodin, Dance of Flora.No longer availableDim. h 17, Ø 23 cmEstimate: € 400 / 500 -
#686Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#502Christine Teller“Menhir”. Olieverf op doek.
"Menhir". Oil on canvas.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#357Een kleine gelakte houten pendule in de geest van de Neufchateloises.
A small lacquered wooden clock in the style of the Neufchatel clocks.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#441RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1662-1761. Periode ‘70-’72.
A lot of 100 vintage Robbedoes (Spirou) weekly magazine issues. Numbers 1662-1761. Period '70-'72.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#584Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.