#294C DelienEen driemaster op volle zee, olieverf op doek. Gesigneerd.
#218Daum, FranceEen paar kandelaars met twee armen op ongelijke hoogte. Kleurloos kristal. Gemerkt.
A pair of candle holders with two arms at different heights. Colorless crystal. Marked.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#468“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
#222Alain BonnaudEen paar schilderijen olieverf op paneel. Franse school 19e eeuws.
A couple of oil paintings on panel. French school, 19th century.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
#701“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#554Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#480Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,38 gEstimate: € 800 / 900