#470Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 karat yellow gold pendant set with antique-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 1,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#26Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#95Een snuffbox met email decor met een portret van een dame.
#645Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#711Een lot Afrikaanse 6 metalen speerpunten en 4 pijlpunten.
A lot of African 6 metal spearheads and 4 arrowheads.No longer availableDim. L: 42-82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#738Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A vintage Glamor diamond-shaped lamp from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#336Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#165Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#699‘Kind met pop’, een aquarel gesigneerd Albert Van Dyck.
"Child with Doll," a watercolor signed by Albert Van Dyck.No longer availableDim. h 26 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120