Similar lots by type
-
#486
Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.
A wooden secretaire with a white stained look. 2 drawers with 6 drawers inside.No longer availableDim. 100 x 89 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#493
Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 80/120 -
#689
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
A mahogany table with contoured top.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#177
Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
A brown leather travel case. (AID694).No longer availableDim. 23 x 60 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#488
Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.No longer availableDim. h73 x l116 x b100cmEstimate: € 80/120 -
#181
Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.
An oak two-door wall cabinet with 2 drawers inside.No longer availableDim. 215 x 140 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#501
Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...No longer availableDim. 73 x 135 x 135 cmEstimate: € 750/1250 -
#685
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#350
Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
Four garden vases of sculpted stone. Thirties.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 300/400 -
#697
2 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
Two turned wooden candlesticks and twoo wooden lamps.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 50/80 -
#694
Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Metal vintage gyneacology bench, adjustable.No longer availableDim. h 83 x l 182 x b 49,5 cmEstimate: € 80/100 -
#342
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Two different armchairs in Régence style.No longer availableDim. H: 93-95 cmEstimate: € 50/75 -
#666
Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80/120 -
#335
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#497Doria
Een vintage tafellamp van metaal en amberkleurig glas. Een lichtpunt bovenaan en twee lichtpunten onderaan. (AID5264).
A vintage table lamp made of metal and amber-coloured glass. One light point at the top and two light points at the bottom. (AID5264).No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 80/120 -
#676
Een houten armstoel met gestoffeerde zitting in bloemenmotief.
A wooden armchair with upholstered seat in floral motif.No longer availableDim. 87 cmEstimate: € 40/50 -
#686
Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
A wooden telephone table with 2 book stands.No longer availableDim. 74 cmEstimate: € 25/35 -
#546
Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.No longer availableDim. h85 cm x b 62 cm x l56 cmEstimate: € 120/150 -
#496
Een eiken houten commode met 3 laden.
An oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 93 x 131 x 59 cmEstimate: € 200/240 -
#349
Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25/30 -
#536
Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500/800 -
#511Luisa Battaglia
Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.No longer availableDim. 76 x 150 x 75 cmEstimate: € 200/300 -
#516
Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.No longer availableDim. H: 72 cmEstimate: € 60/100 -
#702
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#466
Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140/160 -
#89Pietro Virgilio LiettiPeriod: 1928
“Italiaans straatzicht bij regen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Italian street view in the rain.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 120/180 -
#396Heywood-Wakefield Co.
Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900.Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.
English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.No longer availableDim. H: 81 cmEstimate: € 150/250 -
#96
Een gepatineerde houten 18e eeuwse, Franse Lodewijk XVI commode. (AID2119).
A wood patinated 18th century, French Louis XVI chest of drawers. (AID2119).No longer availableDim. 79 x 130 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#99Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#431
Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
A vintage orange-red earthenware bowl.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40/50 -
#291
Een 18de eeuwse koperen bedverwarmer met steel.
An 18th century copper bed warmer with handle.No longer availableDim. L: 115 cmEstimate: € 100/140 -
#125
Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.
A bronze cup decorated with a Bacchanal. Roman.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 100/120 -
#450
Een 18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 en saffier en met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace set with brilliants with a combined weight of +- 0.54 and sapphires with a combined weight of +-0.24 ct.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 1600/1800 -
#628
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose, versierd met pauwen en divers gekleurd decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose, decorated with peacocks and various colored decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33 cm x Ø 18 cmEstimate: € 80/100 -
#44
“Rivierlandschap met boot op dok”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan onleesbaar gesigneerd.
"River landscape with boat on dock". A painting, oil on canvas, signed illegibly at the bottom.No longer availableDim. 49 x 38cmEstimate: € 80/120 -
#432
Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.
A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.No longer availableEstimate: € 60/80