Similar lots by type
-
#1125Een reeks van vier eikenhouten stoelen.
Suite de quatre chaises en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1106Een metalen wijnrek in de vorm van een obelisk.
Casier à vin en métl en forme d’obélisque.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1118Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 250 / 280 -
#626Een Aziatische salontafel van tropisch hardhout.
Table de salon asiatique en bois dur.No longer availableDim. 45 x 111 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#686Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd eikenhout, bekleed met rood fluweel.
Suite de six chaises en chêne sculpté, garnis de velours rouge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#946Een armstoel van rijkelijk gesculpteerd eikenhout , rug versierd met twee personages in een straat.
Fauteuil en chêne richement sculpté présentant deux personnages dans une rue.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#666Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1101Twee verschillende stoelen van goudgepatineerd hout, waarvan één in Lodewijk XVI-stijl.
Deux chaises différentes en bois doré dont une de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1104Een bureau van zwartgelakt hout met drie laden in Regencystijl. Opzet manco.
Bureau en bois noirci ouvrant à trois tiroirs. Style Regency. Partie supérieur manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1122Een reeks van acht recente eikenhouten stoelen met kunstlederen bekleding.
Suite de huit chaises en chêne aux sièges en simili. Travail récent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#916Een verlengbare ronde tafel van eikenhout met gedraaide poten. Met vijf verlengbladen.
Table ronde à allonges en chêne sur pieds tournés. Avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#576Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#1120Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#596Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een zwaar gebeeldhouwde tweeledige buffetkast met twee deuren onderaan en drie paneeldeurtjes bovenaan in een gebroken front, een verlengbare tafel en een armstoel.
Garniture de salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet sculpté, ouvrant à deux portes vers le bas et à trois portes vers le haut. Fronton brisé, une table à allonges et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#586Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.No longer availableDim. 150 x 100 x 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#1127Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#1116Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180 / 220 -
#956Een notenhouten tafel met twee klapbladen. Omstreeks 1900.
Table en noyer à deux abattants. Vers 1900.No longer availableDim. 128 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#216Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600 / 1000 -
#1117Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette de marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180 / 220 -
#536Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#906Een ronde salontafel van gesculpteerd eikenhout met glazen blad.
Table de salon ronde en chêne sculpté à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#926Een salontafel van gesculpteerd eikenhout met een centrale poot in barokke stijl.
Table de salon en chêne sculpté au pied central de style baroque.No longer availableEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#1097Een bronzen kerkkandelaar in gotische stijl.
Chandelier d’église en bronze de style gothique.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 140 -
#389Een spiegel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl naar aanleiding van een jubileum.
Miroir en chêne sculpté de style renaissance commémorant un jubilé.No longer availableDim. 106 x 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#789Een paar groepen van meerkleurig porselein in de vorm van een vrouw met respectievelijk een jongen en een meisje op een trap. Eéntje met stukje van de sjaal. Begin XXe eeuw. Niet gemerkt.
Paire de groupes en porcelaine polychrome en forme d’une femme avec respectivement un garçon et une fille sur un escalier. Petit éclat à un châle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#836Een naaitafeltje met een klapblad en een lade.
Table à ouvrage à abattant et ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#328Twee dozen van meerkleurig porselein in de vorm van vissen.
Deux boîtes en porcelaine polychrome en forme de poissons.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en centrale aquamarijn van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une aigue marine centrale de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 900 / 1000 -
#515Aqua Casio SwatchDrie verschillende horloges.
Trois montres.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#75Twee verschillende zakhorloges van zilver 800‰.
Deux montres de poche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#823Een lot zwart Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases en verre de Boom, décor fleuri peint à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#925Een lot van 32 oude gietijzeren strijkijzers in verschillende formaten.
Lot de 32 fers à repasser en fonte. Différentes tailles.No longer availableEstimate: € 320 / 400 -
#1079Een schemerlampje van grijsgeaderd marmer in de vorm van een huisje.
Lampadaire en marbre veiné gris en forme d’une petite maison.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#429Karel Van Nuffel“Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.
“Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 20 / 30

