#307
Twee grote drageoirs van geblazen glas.
Deux drageoirs en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#293
Een putto van monochroom wit porselein. Herstelling aan de vleugel.
#304Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in doek.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Déchirure.No longer availableDim. 66 x 96 cmEstimate: € 120/180 -
#160
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste de ± 17 ct et de petits diamants.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 850/950 -
#75Niki de Saint Phalle en Lalique
Een eau de toilette en een eau de parfum van 59 en 75 ml.
#110
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une quartz rose de ± 8 ct.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 1500/1600 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.
“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#486
Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.
#399
Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
#705
#380
Een comtoiseklok van geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Comtoise en cuivre jaune à cadran émaillé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#184
“Schilderij”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Tableau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120/150