Similar lots by type
-
#476
Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#286
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600/650 -
#276
Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260/280 -
#555
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190/210 -
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80/100 -
#614
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200/240 -
#606
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Une table de poterie style Louis XV.No longer availableDim. 77 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#436
Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.
Un petit meuble en noyer à trois niveaux.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/50 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/300 -
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60/80 -
#136
Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240/280 -
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/80 -
#296
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600/650 -
#661
Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.
Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#466
Een houten dienblad op voet.
Un plateau en bois sur pied.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#266
Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260/300 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80/100 -
#229
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 550/600 -
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50/80 -
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200/240 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60/80 -
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#677
Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#386
Een reeks van zes sobere houten eetkamerstoelen.
Une série de six chaises de salle à manger sobre.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#788
Een schijf gepolijst versteend hout.
Un disque de bois pétrifié polis.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#692
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 203 x 136 cmEstimate: € 80/120 -
#858
Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
Un lion assis en terre cuite à glaçure verte.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 150/200 -
#244Adolphe PootPeriod: 1924 - 2006
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#747
Een paar Chinese muiltjes van messing met gegraveerd decor.
Une paire de mules chinoise en laiton et décor gravé.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#808
Drie oude camera’s, bestaande uit een Volta 246 met een groot deel platen, een Houghton’s Ensignette No.2 en een No.2 Film Pack Hawk-eye.
Trois anciennes caméras, comprenant une Volta 246 et disques, une Houghton’s Ensignette N° 2 et N°2 Film Pack Hawk -eye.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#314
Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60/80 -
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100 -
#572
“Russische boulevard”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Pavel.
”Boulevard russe”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Pavel’.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#48
Een barokke waterspuwer van brons. Op houten wandplaquette.
Une gargouille en bronze, style Baroque. Sur plaquette en bois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50