Similar lots by type
-
#146
Een eikenhouten trumeau. Begin XXe eeuw.
Trumeau en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 80/120 -
#748
Een spiegeltje van gedreven geel koper met in facet geslepen glas in barokke stijl.
Petit miroir en cuivre jaune repoussé et verre taillé en facettes. Style baroque.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/120 -
#710
Een trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/300 -
#360
Een ovale spiegel van verguld hout, getooid met een acanthusblad.
Tiroir ovale en bois doré surmonté d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 260/300 -
#375
Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#350
Een wandspiegel van verguld gips in barokke stijl, versierd met hoornen des overvloeds en griffioenen. Omstreeks 1900.
Miroir en plâtre doré de style baroque décoré de cornes d’abondance et de griffions. Vers 1900.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#370
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 105 x 80 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#549
Een bronzen lampenvoet met een kapje van glas in lood in de vorm van een boom.
Pied de lampe en forme d’arbre en bronze à abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#507
Een lot polychroom porselein. Een rechthoekig doosje in nabootsing van de Compagnie des Indes met een wapenschild en een decor van veelkleurige bloemen, vergulde friezen en bianco-sopra-bianco omlijstingen. Gemerkt Limoges France en met een pastiche op de Chinese keizerlijke merken. Een bord met een bloemendecor naar de famille rose. Drie borden met vergulde initialen C.M. en een rozendecor naar Meissen voorbeeld. Een recipiënt met verzilverd metalen randen (hersteld). Frans merk.
Lot de porcelaines polychromes. Petite boîte rectangulaire imitant la Compagnie des Indes avec blason et décor de fleurs, de frises dorées et des encadrements en blanc sur blanc. Marque Limoges France et avec une pastiche des marques impériales chinoises. Une assiette à décor de fleurs d’après la famille rose. Trois assiettes aux initiales C.M. dorées d’après les porcelaines de Meissen. Un récipient aux bords argentés (réparé). Poinçon français.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#252
“Cupido en Psyche”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cupidon et Psyche”. Statue en bronze.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120/200 -
#736
Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.
Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 140/200 -
#593
Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/700 -
#440
Een gefineerd houten bijzetkastje in Lodewijk XV-stijl met een klapblad en sober inlegwerk.
Meuble d’appoint en bois de placage de style Louis XV avec abattant et sobrement incrusté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 80/100 -
#438
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Sage chinois en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#717
Ivoren vaasje gedragen door een meisjeshoofd. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Petit vase en ivoire porté par une tête de fille. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 20/30 -
#697
Een Chinese wijze met aapje en perziken, een wijze met hoen en een voorstelling van Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Sage chinois avec un singe et des pêches, ainsi qu’un sage avec une poule et une représentation du Bouddha en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100/160 -
#475
Een hexagonaal vitrinekastje van goudgepatineerd hout in vier niveaus.
Petite vitrine hexagonale en bois doré à quatre niveaux.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 100/120 -
#706
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
Deux carpettes d’Orient en laine nouées à la main, dont une Mori Bochara.No longer availableDim. 200 x 107 & 190 x 120 cmEstimate: € 40/50 -
#182Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1905.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1905.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 180/220