Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten kaartenbakje met losse postzegels uit België en Belgisch Congo van 1927 tot 1960.

Een houten kaartenbakje met losse postzegels uit België en Belgisch Congo van 1927 tot 1960.

Petit fichier en bois contenant des timbres postes dépareillés de Belgique et du Congo Belge entre 1927 et 1960.
SKU: 2806160050.
Category: Spiegel.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #50
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #748

    Een spiegeltje van gedreven geel koper met in facet geslepen glas in barokke stijl.

    Petit miroir en cuivre jaune repoussé et verre taillé en facettes. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #360

    Een ovale spiegel van verguld hout, getooid met een acanthusblad.

    Tiroir ovale en bois doré surmonté d’une feuille d’acanthe.
    No longer available
    Dim. h: 128 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #780

    Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.

    Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #350

    Een wandspiegel van verguld gips in barokke stijl, versierd met hoornen des overvloeds en griffioenen. Omstreeks 1900.

    Miroir en plâtre doré de style baroque décoré de cornes d’abondance et de griffions. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #146

    Een eikenhouten trumeau. Begin XXe eeuw.

    Trumeau en chêne. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 124 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #710

    Een trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Trumeau en bois sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 145 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #375

    Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.

    Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.
    No longer available
    Dim. 156 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #370

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Miroir en bois doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. 105 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #156

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 295 x 205 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #476

    Twee stoelen in barokke stijl van gesculpteerd eikenhout.

    Deux chaises en style baroque sculpté en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #229

    Een beeld van een staande Boeddha.

    Statue Bouddha position debout.
    No longer available
    Dim. H. 150 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #290

    Een halssnoer van verschillende kleuren roze parels met zilveren slot.

    Collier de perles de différentes couleurs roses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #153

    “Boerenjongen” Een beeld van brons met goudkleurig patina naar een werk van Rousseau.

    “Jeune paysan”. Sculpture en bronze à patine dorée d’après une oeuvre de Rousseau.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #801

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #745

    Een handgeknoopte oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 358 x 151 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #703

    Twee verschillende Chinese wijzen, een visser en een voorstelling van Boeddha met een fabeldier van gesculpteerd hardhout. (Laatste met barst)

    Deux sages chinois, un pêcheur et une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux en bois dur sculpté (le dernier avec fissure).
    No longer available
    Dim. h: 25 - 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218
    Constantin Louis Detouche

    Een pendule van verguld brons, versierd met een jongetje bij een vogelnestje bovenaan en onderaan een meisje met een kooitje, allen in een decor van korenhalmen en gebladerte. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze décoré d’un petit garçon et nid d’oiseaux et une petite fille dans une cage. XIXe.
    No longer available
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #477

    Een designvaas van meerkleurig glaspasta. Vermoedelijk Italiaans.

    Vase design en pâte de verre polychrome. Probablement italien.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #737

    Een dubbelzijdige scepter van brons met twee figuren. Afrikaans werk.

    Sceptre double en bronze orné de deux figurines. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #667

    Een antieke hoofdbescherming van een paardenharnas van ijzer.

    Protection de tête de cheval en fer, ayant fait partie d’une armure ancienne.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 220 / 280
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More