Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten kaptafel met een lade onder een marmeren blad en met tussenverbinding. We voegen er een stoel in Louis-Philippestijl aan toe.

Een houten kaptafel met een lade onder een marmeren blad en met tussenverbinding. We voegen er een stoel in Louis-Philippestijl aan toe.

Coiffeuse en bois ouvrant à un tiroir sous la tablette en marbre. Piétement à entretoise. Nous ajoutons une chaise de style Louis-Philippe.
Dim. b: 94 cm
SKU: 2806160365.
Category: Meubel.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #365
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #515

    Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.

    Faldistorium en bois doré aux sabots en laiton d’après un exemple romain.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Een tinkast met twee niveaus in het opzet en twee paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.

    Vaisselier à deux étagères, le bas ouvrant à deux portes pleines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #626

    Een garderobekast van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeuren. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne sculpté à deux portes moulurées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 192 x 132 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #242

    Een driedelig salongarnituur van verguld hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een grote zitbank en twee armstoelen, bekleed met rood fluweel.

    Garniture de salon trois pièces en bois doré de style Louis XV. Comprenant un canapé et deux fauteuils, recouverts de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #540

    Een paar dagobertstoelen van gesculpteerd eikenhout, versierd met een engelenhoofdje, draken en een schild. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.

    Paire de chaises Dagobert en chêne sculpté décorées d’une tête d’angelots, de dragons et d’un écusson. XIXe siècle. Couverture à remplace.
    No longer available
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #480

    Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-inspiratie.

    Table d’appoint en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #570

    Een Italiaanse vitrinekast met twee maal twee legplanken langs de gevitreerde deur en onderaan drie paneeldeurtjes.

    Vitrine italienne à deux étagères à côté de la porte vitrée. Le bas avec deux petites portes pleines.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #495

    Een paar stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.

    Paire de chaises en hêtre plié au vapeur de style Thonet.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #530

    Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.

    Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.
    No longer available
    Dim. b: 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een tweedeursgarderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #455

    Een plantenstaander van gesculpteerd notenhout, versierd met drie zwanenhalzen.

    Piédestal en noyer sculpté décoré de trois cols de cygnes.
    No longer available
    Dim. h: 129 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #566

    Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #801

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #576

    Een Chinees meubel van deels verguld en gelakt hout met twee deuren, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.

    Meuble chinois partiellement doré et laqué, ouvrant à deux portes décorées de fleurs et d’oiseaux polychromes.
    No longer available
    Dim. 152 x 90 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #616

    Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.

    Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 191 x 118 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #660

    Een eikenhouten wandconsole met drie laden.

    Console en chêne ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #602

    Een betaaltoogje van gesculpteerd eikenhout, afkomstig uit een bioscoop.

    Petit comptoir de cinéma en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #395

    Twee oude instrumentenkoffers.

    Deux anciens coffres à instruments.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #500

    Een sierezel van gesculpteerd hout in barokke inspiratie.

    Chevalet en bois sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #560

    Een ronde bilbiotheektafel van gefineerd hout in Georgianstijl met een gevacheteerd blad en vier laden in de gordel.

    Table de bibliothèque ronde en bois de placage de style Georgian. Tablette en vachette et quatre tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. Ø: 112 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #579

    Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.

    Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #593

    Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.

    Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 700
  • #600

    Een groot bureau in Lodewijk XV-stijl met lederen blad en verguld bronzen beslag in de geest van Boulle.

    Grand bureau de style Louis XV à tablette en cuir et aux montures en bronze doré à la manière de Boulle.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #196

    Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden, een gevacheteerd blad en versierd met bronsbeslag.

    Bureau en bois de placage de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, tablette en vachette, montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 79 x 161 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #559

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van spelende kinderen. Onderaan gemerkt (één letsel aan de rand).

    Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant. Marque sous la base. Un éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #695

    Een oud Engels jachtuniform met hoed, rijzweep, veldfles en hoorn. In presenteervitrine.

    Uniforme de chasse anglais comprenant un chapeau, un fouet, une gourde et un cor. Dans une vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. 108 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #760

    Drie Liebigalbums.

    Trois albums aux chromos Liebig.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #328

    Twee ronde kommen van geslepen kristal. De ene rood gekleurd in de massa (schade), de andere kleurloos (schilfers).

    Deux bols ronds en cristal taillé. L’un rouge (dégât), l’autre incolore (éclats).
    No longer available
    Dim. Ø 30 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #606

    Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.

    Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #619

    Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.

    Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.
    No longer available
    Dim. h: 91 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #797
    Julien t ‘Felt
    Period: 1874 - 1933

    “Dorpsfeest”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.

    “Fête de Village”. Crayon sur papier. Signé et daté en 1930.
    No longer available
    Dim. 32 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 8 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 8 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto: 13,07 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #114
    Lea Vanderstraeten
    Period: °1929

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #484

    Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.

    Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.
    No longer available
    Dim. 67 x 53 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #249

    Een gepolychromeerde Italiaanse hangkast. Midden XVIIIde eeuw.

    Vitrine à suspendre en bois polychrome. Italie, milieu du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #659
    Frieda Penne

    “Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More