Other lots in this auction
-
#288“Accordeonist” & “Ballerina”. Twee beelden van meerkleurig Spaans porselein. Het eerste gemerkt van Nao, het andere van Miquel Requena.
Accordéoniste et Ballerine. Deux statuettes en porcelaine polychrome espagnole. La première par Nao, l’autre par Miquel Requena.No longer availableDim. h: 35 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Joost KampenPeriod: ° Amsterdam“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#174“Hollands kustzicht met schepen op ruwe zee”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw.
Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#132Alfons ProostPeriod: 1880 - 1957“Zittend naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur (familiebezit.
Nu assis . Huile sur toile. Pas de signature (propriété familiale).No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#160Twee 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct. en een centrale briljant van +- 0,93 ct.
Deux bagues en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,08 ct. Et un diamant central de + - 0,93 ct.No longer availableDim. 6,19 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#247Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec un support de mât avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 55 / 65 -
#195Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en 24 smaragden een gezamenlijk gewicht van +- 4,40 ct.
Montre à bracelet en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,44 ct et de 24 émeraudes ayant un poids total de +- 4,40 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#565Een Bretoense staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met een scène aan de haard, bladeren en met opengewerkte spijltjes.
Pendule de grand-père breton avec boîtier sculpté, décorée d'une scène de cheminée, de feuilles et de barres ajourées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#24“Bomen langs een stroompje in de winter”. Olieverf op doek. Onderdeel van een groter werk (?)
Arbres le long d'un ruisseau en hiver . Huile sur toile. Partie d'une œuvre plus importante (?)No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#674Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1908“Erotische scène”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
Scène érotique. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Vitra“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
Baobab . Un bureau design en plastique vert dessiné par Philippe Starck.No longer availableDim. 70 x 180 cmEstimate: € 500 / 1000

