Similar lots by type
-
#674CT. Degousee
Een staande klok met eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
Une pendule en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 234 cmEstimate: € 200 / 300 -
#815Cornelius Andriessen, Bergen-op-Zoom
Een houten klokje. Compleet met slinger en sleutel.
Une petite pendule fabriquée par Cornelius Andriessen de Bergen op Zoom. Complet avec balancier et clé.No longer availableDim. 31,5 cm x 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126
Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.
Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#34Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#740
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale blauwe topaas van ± 1,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une topaze de ± 1,34 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 250 / 350 -
#142
“Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont en Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Vijf diverse topografische gravures. XVIIIe eeuw.
“Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont et Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Cinq gravures topographiques. XVIIIième siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#643
Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. l: 60,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#388Dubois
Een vaas van steengoed versierd met een voorstelling van Reinaart de Vos.
Un vase en faïence, décoration d’une représentation du renard Reinhart.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
Un couloir Mori en laine noué main.No longer availableDim. 305 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#709
Twee fauteuils en twee fauteuils-en-cabriolet van gesculpteerd en, gepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw.
Deux fauteuils et deux fauteuils cabriolet, style Louis XVI, bois à patine dorée. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#283
Een antieke apotheker fles met originele stop.
Une bouteille à bouchon ancienne de pharmacie. Bouchon d’origine.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100 / 140 -
#761
Een Japanse cache-pot van meerkleurig porselein, versierd met een bloemendecor op groene fond. Met houten sokkel.
Un cache-pot en porcelaine japonaise polychrome, décoration de fleurs sur fond vert. Avec un socle en bois.No longer availableDim. diam 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508
Een vaas van cloisonné op rood koper met decor van vogels.
Un vase en cloisonné sur cuivre rouge, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#780
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. Twee robijntjes en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,12 ct, deux rubis et deux perles.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#750
Een briljant van 0,60 ct. Kleur K. VVS2. Met HRD certificaat.
Un brillant de 0,60 ct. Couleur K. VVS2. Avec certificat HRD.No longer availableEstimate: € 1200 / 1300