#82Leon RiketPeriod: 1876 - 1938“Winters hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter farmhouse view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#532Rémy De PillecijnEen houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.No longer availableDim. h 47 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#505XenEen halssnoer van vijf rijen staal met hanger en bijpassende oorbellen van staal bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van, +- 0,30 ct. In originele doos.
A necklace with five rows of steel and a pendant, accompanied by matching steel earrings, adorned with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. In its original box.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#442Miroslav Navratil“Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Slijtage sporen aan de bekleding.
"Shell Chair." A set of 2 vintage Mid-Century design fiberglass shell chairs with upholstered seats and wooden legs. Signs of wear on the upholstery.No longer availableDim. 75 x 67 x 75cmEstimate: € 550 / 750 -
#259Michaux“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View on a farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 43,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#210Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,34 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.34 ct in total.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 1150 / 1250