#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#144‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#420Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#222Juliette PintelonPeriod: °1897“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#391Een bronzen beeld van een samoerai.
A bronze statue of a samurai warrior.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
"Cosmic abstract." Mixed media.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120