#183Carl Zeiss, JenaEen Carl Zeiss Jena microscoop, genummerd 11596 met bijhorend diverse lenzen, toebehoren en enkele chemicaliën.
A Carl Zeiss Jena microscope, numbered 11596, accompanied by various lenses, accessories, and some chemicals.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 250 / 300 -
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#460Een 18 kt witgouden vier rijen ketting met hartvormige hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.
An 18 kt white gold necklace with four rows and a heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.16 ct.No longer availableDim. 13,62 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#320Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
A necklace adorned with small and large pearls of various colors and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#344LumioEen industriële stijl kunststoffen hanglamp.
An industrial style plastic pendant lamp.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,20 ct. en twee briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.20 ct. and two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 300 / 350