#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700 -
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#162Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
A glass punch bowl with 11 glasses with gilded accents.No longer availableDim. h 28, Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 400 / 500