#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#487Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
#537Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#199Juliette PintelonPeriod: °1897“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
#460Een 18 kt witgouden vier rijen ketting met hartvormige hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.
An 18 kt white gold necklace with four rows and a heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.16 ct.No longer availableDim. 13,62 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
A colorful enamel bracelet. With original pouch.No longer availableEstimate: € 400 / 450