Similar lots by type
-
#202
Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.
Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.No longer availableDim. 110 x 50 cmEstimate: € 800/1000 -
#605
Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50/60 -
#513
Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550/600 -
#665
Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.
Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/45 -
#492
Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45/65 -
#97
Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.
Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.No longer availableDim. 30 x 40 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#494
Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.
Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.No longer availableDim. 130 x 45 cmEstimate: € 35/45 -
#48HUGA, Amsterdam
Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.
Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 26 cm -
#204
Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.No longer availableDim. 59 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#141
Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 550/600 -
#489
Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.
Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40/60 -
#508
Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.
Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#499
Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#130
“Vlaams Kruis”. Een broche van zilveren bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Croix flamande. Une broche en argent sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 12,60 gEstimate: € 500/550 -
#545
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#229P.A. Tom
“Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#448
Een staande verguld bronzen Boeddha op houten voetstuk.
Un bouddha debout en bronze doré sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 58 cm (m.s.)Estimate: € 100/120 -
#177Val Saint-Lambert
Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.
Un grand vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 400/500 -
#20
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens 3 saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt, chacune sertie de 3 baguettes de saphir d'un poids combiné de +- 0,18 ct et de deux perles.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 240/280 -
#378
Een vintage metalen bureaulamp.
Une lampe de bureau vintage en métal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 255 x 154 cmEstimate: € 80/120 -
#583
Een scheerbekken van veelkleurig porselein. Imari, omstreeks 1900.
Un bassin à raser en porcelaine multicolore. Imari, vers 1900.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60/80 -
#699
Handgeknoopt Afghaans tapijt.
Tapis Afghan noué à la main.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#668
Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/70 -
#551
Twee Chinese gemberpotten van porselein met veelkleurig decor kinderen in een tuin op de ene (zonder deksel) en met lange lijzen op een terras op de andere. Achteraan tekst. Met houten sokkels.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore d'enfants dans un jardin sur l'un (sans couvercle) et de longues élises sur une terrasse sur l'autre. Texte au dos. Avec socles en bois.No longer availableDim. H. 27 en 32 cmEstimate: € 80/120