Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.

Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.

Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.
Dim. h: 122 cm
SKU: 2604220489.
Category: Klok.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #489
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #494

    Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.

    Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.
    No longer available
    Dim. 130 x 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #202

    Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.

    Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #499

    Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.

    Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #204

    Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.
    No longer available
    Dim. 59 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.

    Un régulateur en bois avec cadran en émail.
    No longer available
    Dim. 65 x 25 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #508

    Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #48
    HUGA, Amsterdam

    Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.

    Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
  • #97

    Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.

    Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #665

    Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.

    Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #605

    Een recente Friese staartklok.

    Une horloge de queue frisonne récente.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #492

    Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. 130 x 42 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #141

    Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.

    Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. 50 x 41 cm
    Estimate: € 550 / 600

Other lots in this auction

  • #297

    Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.

    Paire de drageoirs anciens en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.

    Carpette indienne en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #288

    Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.

    Bassine à raser en faïence française. Arthes de Montigny-sous-Perreux, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 x 6 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #237

    “Vrouw met twee windhonden”. Een art deco schouwgarnituur van zamak op een sokkel van onyx.

    "Femme avec deux lévriers". Garniture de cheminée art déco en régule sur socle en onyx.
    No longer available
    Dim. 74,5 x 14 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #240

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en telkens één grijze parel.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,32 ct, chacune avec une perle grise.
    No longer available
    Dim. 5,92 g
    Estimate: € 700 / 750
  • #627

    Een paar kleine en een grote balustervaas van Nanking met krijgers in het decor.

    Une paire de petits et un grand vase balustre de Nankin à décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm - 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248

    Drie rijkelijk uitgewerkte zilveren haarpinnen/ -kammen.

    Trois épingles à cheveux/peignes en argent richement élaborés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #305

    Een paraplubak van veelkleurig Spaans porselein met een decor naar de voorbeelden van Imari met vogels en bloeiende struiken. Onderaan gemerkt.

    Un porte-parapluie en porcelaine espagnole multicolore avec un décor d'après les exemples d'Imari avec des oiseaux et des arbustes à fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #435

    Een Davenport secretaire.

    Un secrétaire Davenport.
    No longer available
    Dim. 58 x 59 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #70

    Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.

    Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #180

    Een 18 K geelgouden damesring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague pour femme en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,52 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #579

    “Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.

    « Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.
    No longer available
    Dim. 51,5 cm x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More