Similar lots by type
-
#637
Een Afrikaans masker van gepatineerd hout. Punu, Gabon.
Masque africain en bois patiné. Punu, Gabon.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#648
Een taboeret van gesculpteerd tropisch hout. Kameroen.
Tabouret en bois exotique. Cameroun.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/90 -
#397
Een divers lot van vier houten doosjes en een kistje. We voegen er twee stopeieren aan toe.
Lot comprenant quatre boîtes en bois et un coffret. Nous ajoutons deux oeufs à repriser.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#383
Een groot gevarieerd lot met dozen, pennen, een heupfles, een scheermesjesslijper van het merk Siemens, een benen schoentrekker en dito veterhaak, een chronometer, zilveren munten, bronzen penningen, speldjes, zakhorloges (schade), een pince-nez, foto’s van de wereldtentoonstelling van Antwerpen, een geldkistje enz.
Un grand lot varié: des boîtes, des plumes, une flasque de poche, etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#355
Een zilveren zakhorloge 800‰. La reine Bruxelles 1897.
Montre de gousset en argent 800‰. La Reine Bruxelles 1897.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40/60 -
#665
Een ronde eettafel van gesculpteerd hout . Het blad op een zwaar gesculpteerde voet, geflankeerd door twee putti. Vier bijpassende stoelen, bekleed met beige fluweel.
Table ronde en bois sculpté. La tablette reposant sur un pied richement sculpté et flanquée de deux putti. Quatre chaises assorties recouverts de velours beige.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#8
Een lot varia bestaande uit een aardewerken kruikje en pique-fleurs, een kalebas en een rond lederen doosje met daarin een kleine Madonna met Kind van gepolychromeerd aardewerk (vermoedelijk XVIIde eeuw).
Lot varié comprenant une cruche en faïence, un pique-fleurs, une gourde et une boîte ronde en cuir contenant une petite Vierge à l’Enfant en grès polychrome (probablement du XVIIe siècle).No longer availableEstimate: € 25/35 -
#623
Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout. Nkisi-Nkonde.
Fétiche africain en bois sculpté. Nkisi-Nkonde.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160/180 -
#643
Een Afrikaans plankmasker van gesculpteerd en gepatineerd hout. Mossi, Burkina-Fasso.
Masque planche africain en bois sculpté et patiné. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100/140 -
#396
Een trumeau van gesculpteerd eikenhout in Mechelse Renaissancestijl, versierd met twee leeuwenkopjes, hermenfiguren en engeltjes.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance décoré de deux têtes de lion, de hermès et d’angelots.No longer availableDim. h: 192 cmEstimate: € 80/120 -
Een lot varia bestaande uit een aardewerken kruikje en pique-fleurs, een kalebas en een rond lederen doosje met daarin een kleine Madonna met Kind van gepolychromeerd aardewerk (vermoedelijk XVIIde eeuw).
No longer available -
#572M. Chagall
“Bloemenvaas met rode achtergrond en twee personages”. Litho. Met onderschrift in hoogdruk “Marc Chagall”.
“Vase aux fleurs”. Lithographie. Souscrit “Marc Chagall”, imprimé en relief.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 190/220 -
#84
Een gevarieerd lot kaders, bestaande uit schilderijtjes, tekeningen, reproducties, enz...
Lot varié de cadres contenant des petites peintures, des dessins, des reproductions etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#21
Een lot varia bestaande uit twee vazen en een kommetje van gekleurd glas en twee penseelkokers van meerkleurig aardewerk.
Lot varié comprenant deux vases et un bol en verre de couleur. Nous ajoutons deux cylindres à pinceaux en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#795
Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout.
Saint en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. H 130 cmEstimate: € 120/200 -
#17
“Musicerend paar”. Twee beelden van gesculpteerd hout. Naar de XVde eeuw.
Couple de musiciens. Deux sculptures en bois. D’après le XVe siècle.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 80/120 -
#58
Een gevarieerd lot, bestaande uit een gedeelte bestek, benen servetringen, doosjes van zilver en verzilverd metaal, enz...
Lot varié comprenant une partie de couvert, des ronds à serviettes en os, des boîtes en argent et en métal argenté etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#399
Lot varia met o.a. een roodkoperen waterketel, drie houten speculaasvormen en twee glasraampjes.
Lot varié contenant e.a. une bouilloire en cuivre rouge, trois moules à spéculoos en bois et deux petits vitraux.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#771
Een lot Aziatisch varia bestaande een pennendoos en een servetring van zwartgelakt hout, een schaaltje van email op rood koper en een XIXde eeuws dominospel in een doosje van zwart gelakt hout waarvan het deksel is versierd met een haas in bas-reliëf.
Lot comprenant une boîte à plumes, un rond de serviette en bois laqué, un petit plat en émail sur cuivre rouge et un jeu de domino en bois et os, dans une boîte laqué décorée d’un lièvre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#393
Een bureauset van verguld zilver in etui bestaande uit een pen en een briefopener. We voegen er een handspiegel aan toe.
Garniture de bureau en vermeil. Dans un étui et comprenant une plume et un coupe-papier. Nous ajoutons un miroir à main.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#449Philippe CaronPeriod: °1942
“Abstracte compositie”. Litho. Gesigneerd en in opdracht gemaakt voor Chanel Paris.
“Composition abstraite”. Litho. Signée. Commandée par Chanel Paris.No longer availableDim. 51 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#630Rochas
Een eau de parfum van 50 ml en van geparfumeerd poeder van 100 g.
Eau de parfum de 50 ml et une poudre parfumée de 100 g.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#300Breitling Colt Ocean
Een roestvrij stalen herenpolshorloge.
Montre à bracelet homme en acier.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
#43
Een siermandje van monochroom wit biscuit met een vrouwenfiguur met druiventrossen in reliëf.
Panier en biscuit blanc décoré d’une femme aux grappes de raisins en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#267
Een scheepsklok met messingen kast.
Horloge de bateau en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#741
Vlaamse Wandtapijten en Tapisseries flamandes. Twee boeken.
“Vlaamse Wandtapijten” et “Tapisseries flamandes”. Deux livres d’art.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#370
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelring met drie paar verschillende bijpassende schakeloorbellen.
Bague en maillons en or bicolore 18 ct et trois paires de boucles d’oreilles en maillons.No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 300/400 -
#111
Een lot porselein, bestaande uit twee vierhoekige siervaasjes van Limoges en twee sierstukjes in de vorm van drie samengebonden muiltjes.
Lot de porcelaines comprenant deux petits vases carrés de Limoges et deux pièces décoratives en forme de trois mules raccrochées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#553Royal Boch
Een paar vazen van witgeglazuurd aardewerk naar een ontwerp van Charles Catteaux.
Paire de vases en faïence à glaçure blanche d’après un modèle de Charles Catteau.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/150 -
#445
Chinese scroll. Met talrijke personages in een tuin.
Scroll chinois aux nombreux personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#289Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/180 -
#216Isfahan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 500/600