#432Een vijfarmig koperen luchtertje.
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#528Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#442Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
#223Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#216Een koppel waterdragers.
#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#278Een paar bronzen kandelaars.
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampes en bois, Art Déco.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120
#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.
”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#834Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#879MeissnerEen vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.
#64Jos VandemoortelePeriod: 1915-1999“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#420Een lot zilver bestaande uit een fotohoudertje en drie zakhorloges van 800‰. Waarvan één genielleerd en met een gouden schildje.
Un lot d’argent comprenant un porte-photo et trois montres de poche de 800 ‰. XXXXXNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Un chapeau claque et deux hauts de forme en feutre. Angleterre.No longer availableEstimate: € 80 / 100