#528Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
#442Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#432Een vijfarmig koperen luchtertje.
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#223Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#216Een koppel waterdragers.
#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#278Een paar bronzen kandelaars.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40 / 60
#454Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#643Een eikenhouten gesculpteerde koffer.
Un coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. 130 x 61 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#844Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et noyer, assises et dos cannés.No longer availableDim. h: 84 cm b: 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#539“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#145Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.
#418Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#464Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#777Een designlamp van plexiglas in de vorm van paarden.
Une lampe en plexi en forme de chevaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100