#681Richard Sapper
Een fluitketel van Alessi genaamd Gun Kettle ontworpen door Richard Sapper .
#528Murano
Een Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
#306
Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
#349
Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#359
Een salontafel in hout met een Chinese relief decor , 1 lade en glazen blad.
#647
Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
A polychrome wooden African child mask.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50/70 -
#229A. Grimberg
“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#452
#609
“Boerderij met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd, mogelijk “A. Buls”
#630
Een lot van 4 gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A lot of 4 sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 47 x 55cmEstimate: € 40/60 -
#506Kashmir Bidjar
Handgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100/120 -
#484Paul Tuerlinckx
“Hoofd van Christus.” Olieverf op doek, op board. Gesigneerd.
"Head of Christ." Oil on canvas, on board. Signed.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 50/80