Other lots in this auction
-
#504“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 210 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532Panamarenko“Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.
”Stekkedoos motor”. Un poster signée.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#102Jouet“Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Huy”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Douglas Relf“Pastorale”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Pastorale”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 200 / 220 -
#553Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#204Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw.
Une garniture de cheminée en régule, détails en marbre rouge. Comprenant deux candélabres sur griffes et une pendule décorée de figure féminine classique. France, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#739Aspremont“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99Boul“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 350 / 400 -
#610Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 400 / 500 -
#615Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 650 / 750 -
#139Bernard De Pooter“Begijnhof te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1951.
”Béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signée. Datée 1951.No longer availableDim. 71 x 55 cmEstimate: € 40 / 60

