Other lots in this auction
-
#743Een paar Murano-vazen. Een van rood glas in de massa en één met oranjegeel glas in de massa. Beiden met mille fleur decoratie.
Une paire de vases Murano . Un vase en verre rouge dans la masse et un en verre orange-jaune dans la masse. Tout deux décoration mille-fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#713Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
Un buffet en chêne à deux portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 110 x 159 x 57 cmEstimate: € 180 / 220 -
#96Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#384Donadoni“Zwaan”. Litho. Gesigneerd en genummerd.
”Cygne”. Une lithographie. Signée et numérotée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#356Een eikenhouten gatelegtafel met een lade langs weerskanten.
Une table Gateleg en chêne avec un tiroir sur le côté.No longer availableDim. h: 82 cm Ø 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#101Twee antieke karaffen waarvan één met zilveren afwerking 800‰ met Duitse keuren en één met tinnen montuur over de buik.
Deux carafes antiques dont une avec des finitions en argent 800‰, poinçons allemandes, et une avec des montures en étain sur le ventre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#852Een set van drie glazen stolpen met twee porseleinen vaasjes en een Heilige Familie van biscuit.
Un ensemble de trois cloches et deux vases en porcelaine et une Famille Sainte en biscuit.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#687Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.
Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.No longer availableDim. 96 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#232Johann Bernard KlombeckPeriod: 1815 - 1893“Pratende vrouwen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Herdoekt. Gemonogrammeerd links onderaan.
”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 2500 / 4000

