Other lots in this auction
-
#291AmphoraEen art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van een haan in een fries.
Un vase Art Déco en faïence polychrome, décor en relief d’un coq dans une frise.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 200 -
#42Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Paysage”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#29Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Le dur hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle” & “Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Drie etsen, waarbij de eerste ingekleurd. Allen gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1956, 1925 & 1944.
”Le dur Hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle “ & “ Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Trois eaux-fortes, la première en couleurs. Signées et datées 1956, 1925 et 1944.No longer availableDim. 29 x 34, 24 x 27 & 22 x 26 cmEstimate: € 45 / 55 -
#363“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). Totaal van 14 banden.
”L’Illustration”. Un lot de reliures annuelles: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). 14 bandes au total.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#248Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 289 x 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#313RudolstadtEen kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#727Val St. LambertEen lot van 19 glazen van geslepen kristal. Model Poitiers 99. In series van 6 glazen. We voegen er nog één andere aan toe.
Un lot de 19 verres en cristal taillé. modèle Poitiers 99. En séries de six verres. Nous ajoutons un verre différent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#850Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een aardbeienschaal, een kruikje van ‘Vat 69’, een mandje, een schaaltje, een Onze-Lieve-Vrouw, een gedrukt miniatuurtje en een lampje.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant un plat à fraises, une cruche ‘vat 69’, un panier, un plat, une Vierge , une miniature et une petite lampe.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#89Garod“Weg langs een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin et fleuve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#130Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. XIXde eeuw.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,50 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 400 / 500 -
#362“De Bist te Wilrijk”. Olieverf op paneel.
”Le Bist à Wilrijk”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37,5 x 47,5 cmEstimate: € 60 / 100

