#900Vier diverse zonnebrillen in hun etuis. Ray Ban, Ralph, Prada, Paul Smith.
#181“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#333Een driedelig klokstel van graniet, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, versierd met gegraveerde en gepolychromeerde motieven.
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
#307Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
#597Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
#304Bernard De Pooter“Kruisberg & Begijnhof te Herentals.” Een paar schilderijen, olieverf op doek. Gesigneerd.
”Renaix et Béguinage de Herentals”. Une paire de peintures, huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 48 x 35 cm x2Estimate: € 100 / 120 -
#23Christofle FranceTwaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
#336Een paar gebeeldhouwde bergères in Régencestijl.
Une paire de bergères sculptées, style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 100