Other lots in this auction
-
#677Een antieke gietijzeren haardplaat met een classicistische voorstelling van Apollo. Tijdperk Empire.
Un pare-feu antique en fer forgé, représentation classique d’Apollon. Période Empire.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#174Twee kleine koperen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Deux petits lustres, décorés de perles en trois niveaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#477Een Chinees porseleinen bord met een famille rose en capucinedecor.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille rose et capucine.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#5Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels.
Une broche en or jaune 14 ct sertie de perles.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#259S. De Gennev....“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400 / 500 -
#838Chinees geomantisch kompas in etui.
Un compas chinois dans un étui.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#812Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
Quatre pièces en cristal rose Val St. Lambert et Bohème.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#125Een 18 karaats geel gouden armband bezet met kleurrijke bolletjes. (herstelling ketting).
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de boules de couleurs. (chaîne à besoin de réparation).No longer availableDim. 14,58 gEstimate: € 200 / 300 -
#4Een lot van acht foto’s met betrekking tot diverse Apollomissies, een eerstedaguitgave van de dag van de lancering van Apollo 14 en een mission report boekje van Apollo 15.
Un lot de huit photographies en relation avec plusieurs missions Apollo, une édition premier jour du jour de lancement d’Apollo 14 et un livret rapport de la mission Apollo 15.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#260Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,22 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,22 ct.No longer availableDim. 14,84 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#797Twee vol messingen inktstellen in barokke stijl met glazen inktpotjes, waarvan één manco.
Deux encriers en laiton plein, style Baroque, récipients à encre en verre, un manquant.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000 / 4000

