#78Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.
#27Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#806Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
#286Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
#53Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
#647Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
#896Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#572Mary Verloop VLB“Mission” Kartondruk en collage. Gesigneerd.
”Mission”. Estampe sur carton et collage. Signée.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 80 / 120