Other lots in this auction
-
#410Een 18 karaats geelgouden schakelketting en 14 karaats geelgouden ring met filigraanwerk.
An 18-carat yellow gold link chain and a 14-carat yellow gold ring with filigree work.No longer availableDim. 9,80 g en 1,30 gEstimate: € 350 / 450 -
#549Isidore Meyers“Veehoedster in een landschap met een kerktoren op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Kleine herstelling achteraan.
"Cowherd in a landscape with a church tower in the background." Oil paint on panel. Signed on the lower left. Small repair on the back."No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#692Marie-Rose Coenegrachts‘Zicht op het meer achter de kerk’, olie op doek, gesigneerd M.R. Coenegrachts.
"View of the lake behind the church", oil on canvas, signed M.R. Coenegrachts.No longer availableDim. h 30 x b 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#236La MeridianaEen glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.
A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".No longer availableDim. 32 x Ø13cmEstimate: € 80 / 100 -
#117Een Zilveren presenteerschaaltje, gemerkt 800 AD, 400 gram.
A Silver presentation dish, marked 800 AD, 400 grams.No longer availableDim. 800‰ 400 gEstimate: € 200 / 250 -
#557Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
A bluestone sculpture of an elephant.No longer availableDim. 46 x 55 x 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
An antique solid oak Bruges captain's cabinet with 2 doors and carved elements.No longer availableDim. 211 x 203 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#131“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind 19e eeuw.
"Spoon", A diatonic accordion made of wood, leather, and bronze. Presumably of German origin. Late 19th century.No longer availableDim. 33 x 35 x 17cmEstimate: € 250 / 350 -
#183Een collectie van 15 Belgische decoraties, IJzer, Wereldoorlog II, Leopoldsordes, Kroonordes. We voegen er een soldatenmuts met kwast aan toe.
A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800 -
#47Faïence St Ghislain BelgiqueEen Art Nouveau jardinière in faience versierd met bloem en zweepslag motief in het reliëf. Onderaan gemerkt.
An Art Nouveau jardinière in faience decorated with a flower and whipstroke motif in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 22 x Ø 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#639Maciej Modzelewski“Autoportret 2 zapisem.” Litho genummerd 15/21. Gedateerd 1977. Gesigneerd buiten de plaat.
"Self-portrait 2 with notation." Lithograph numbered 15/21. Dated 1977. Signed outside the plate.No longer availableDim. 65 x 48 cmEstimate: € 60 / 100


