#320Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. FSI1.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.70 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. FSI1.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#144“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
"Vissershaven". Oil on panel. Bears a signature.No longer availableDim. h 50 x b 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#609‘Naakt’, olie op doek, gesigneerd Jhon.
'Nude', oil on canvas, signed Jhon.No longer availableDim. h 60 x b 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#26Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#337Een regulateur in houten frame. Gemerkt G.B. Met sleutel en slinger.
A regulator in a wooden frame. Marked G.B. With key and pendulum.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#600Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct. and three sapphires with a total weight of approximately 0.67 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 850 / 950 -
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
A silver milk jug, marked 900‰. 255 grams.No longer availableDim. 900‰ 255 gEstimate: € 150 / 200