#737RobbedoesEen lot van 7 Robbedoes hardcover albums. nr 102-109. 104 manco.
A lot of 7 Robbedoes hardcover albums. Nos. 102-109. 104 missing.No longer availableEstimate: € 35 / 70 -
#348Een grote kristallen vaas, groen gekleurd in de massa. Getorst model omstreeks 1960. Gemerkt onderaan en met label. Oud etiket van Mathot Van Offelen.
A large crystal vase, green colored throughout. Twisted shape from around 1960. Marked on the bottom and with a label. Old label from Mathot Van Offelen.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269Leon Frechkopf"Ronda, Andaluzië", Aquarel op papier, gedateerd 1957.
"Ronda, Andalusia", Watercolor on paper, dated 1957.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#220Een 18 karaats geelgouden strikvormoige broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold bow-shaped brooch set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 380 / 450 -
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
#591Een gebeeldhouwd houten pleurante.
A carved wooden pleurant.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. In Romantisch gesculpteerd kader. Gesigneerd “Anna Cuperus”.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. In a romantically sculpted frame. Signed "Anna Cuperus".No longer availableDim. 66 x 82cmEstimate: € 300 / 400 -
#782Jack ParedisPeriod: 1912-1991“Maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. 2 kleine letsels.
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
"Ladies Portrait". A painting, watercolor on paper. With studio stamp.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 80 / 120