#681CapodimonteEen lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.
#634Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#536Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#724Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.No longer availableDim. 20x25 cm - 42x32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#701“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#610LucleonVier verschillende armbanden bezet met lapis lazuli en amethist.
#133GuérinEen tabakspot met gietijzeren montuur van het atelier F. Carion. Vermoedelijk 1927.
#454Een Chinese pietra dura uit speksteen met figuur in landschapstafereel. 20e eeuw.
A Chinese pietra dura made of soapstone with a figure in a landscape scene. 20th century.No longer availableDim. 69 x 23cmEstimate: € 120 / 200 -
#189Sergio Terzani“Antinea.” Smeedijzeren lamp met licht-gele Murano coupe.
"Antinea." Wrought iron lamp with light-yellow Murano coupe.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 220 / 280