#576NainEen handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.
#415Een Delfts blauw-wit porseleinen dekselvaas met floraal decor.
A Delft blue and white porcelain lidded vase with floral decoration.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#682C. Castagne“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#650Een fijne14 karaats roze gouden trouwring.
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#276Een houten vitrinekast, 1 deurs met 2 glazen zijden. Vergulde messing ornamenten.
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#488Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
A large diamond-shaped lamp from the second half of the previous century, marked Dazor Floating Fixture, USA.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 80 / 120