#501Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
#346Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#678Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
An inkwell made of colorless cut crystal. Ireland, 19th century.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#780Een lot van 2 oude zakhorloges, beide zonder merk.
#746Een apothekersweegschaal in vitrine met wit marmeren basis.
A pharmacist's scale in a display case with a white marble base.No longer availableDim. 47 x 44 x 30 cmEstimate: € 40 / 80 -
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#387Een verzameling van 12 militaire insignes, koper, metaal en zilver, U.S., Canada e.d., ‘44-’45, Camp Top Hat L.O.
A collection of 12 military insignias, copper, metal, and silver, U.S., Canada, etc., '44-'45, Camp Top Hat L.O.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27Een lot van 5 oude bakelieten ‘Brownie’ cameras waaronder 2 Baby Brownies , 2 x de Brownie Flash en een Brownie 127.
A lot of 5 vintage Bakelite 'Brownie' cameras, including 2 Baby Brownies, 2 Brownie Flash models, and a Brownie 127.No longer availableDim. 9 x 9 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49Josephus NauwensPeriod: 1830-1886Bos- en rivierlandschap met vissers”. Een pentekening op papier. Onderaan gemerkt “composé et dessiné à la plume par Jos. Nauwens 1852."
"Forest and river landscape with fishermen". A drawing on paper. Marked at the bottom "composed and drawn with a pen by Jos. Nauwens 1852."No longer availableDim. 26 x 32cmEstimate: € 100 / 150