#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#461RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1362-1461. Periode ‘64-’66.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1362-1461. Period '64-'66.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#686Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#486Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.
#681CapodimonteEen lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.
#279Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Overstroming”, lithografie, genummerd 215/350.
"Flood", lithograph, numbered 215/350.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 30 / 60 -
#62A. De Smet“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#789Een kristallen borrelsetje bestaande uit een klein karafje en 6 borrelglaasjes waarvan 2 groene.
A crystal liqueur set consisting of a small decanter and 6 shot glasses, two of which are green.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#210Een Vlaams kruis van zilver en 18 karaats geelgouden bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A Flemish cross made of silver and 18 karat yellow gold set with old cut diamonds, with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 450 / 500 -
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#766Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45