#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#275Een gegraveerd glasservies.
#706Een gevlochten rieten opbergkoffer.
#743Een Afrikaans vrouwenmasker in brons met wollen versiering op metalen sokkeltje.
An African women's mask in bronze with wool decoration on a metal base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#33Delfts blauwEen lot van 4 porseleinen sierborden, waarvan 3 Delfts Blauw en 1 gemerkt Villeroy & Boch.
A lot of 4 porcelain decorative plates, including 3 Delft Blue plates and 1 marked Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø33cmEstimate: € 2 / 35 -
#84Johan Van BelleghemPeriod: °1949“Tweemaal Bernadette”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Met certificaat.
"Two times Bernadette". Mixed technique. Signed. With certificate.No longer availableDim. 60 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623Een gedeeltelijk wit met licht blauwe rand porseleinen eetservies. Waaronder: 24 platte en 12 diepe borden, 5 onderschotels van verschillende grote, 1 sauskom, 1 dekselpot, 8 koffiekopjes en 11 onderschoteltjes, melk en suikerpot en 24 dessertborden. Er zijn hier en daar kleine schilfertjes en 1 reserve deksel.
A partially white with light blue rim porcelain dinner set. Including: 24 flat plates and 12 deep plates, 5 different-sized saucers, 1 gravy boat, 1 lidded pot, 8 coffee cups and 11 saucers, milk and sugar pot, and 24 dessert plates. There are some small chips here and there and 1 spare lid.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#157Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
An earthenware vase decorated with satyrs and blue glaze. Marked at the bottom: E. Aubry.No longer availableDim. h 53,5 cmEstimate: € 600 / 800