#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#172Jan ImbrechtsPeriod: 1910-1978“Indo-naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Jan Imberechts”, gedateerd 1934.
"Indo-nude". A painting, oil on canvas. Signed "Jan Imberechts", dated 1934.No longer availableDim. 130 x 175 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#633BacaratEen kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.
A candlestick made of colorless crystal with a decorated shade and pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#348Een grote kristallen vaas, groen gekleurd in de massa. Getorst model omstreeks 1960. Gemerkt onderaan en met label. Oud etiket van Mathot Van Offelen.
A large crystal vase, green colored throughout. Twisted shape from around 1960. Marked on the bottom and with a label. Old label from Mathot Van Offelen.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#312Frans De VaderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#59R. Delhaye van Antwerpen“Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
#346Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
A lot of silver consisting of a dish, jar, spoon. 800‰No longer availableDim. 70g x 800‰Estimate: € 35 / 50