#312Frans De VaderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#699‘Kind met pop’, een aquarel gesigneerd Albert Van Dyck.
"Child with Doll," a watercolor signed by Albert Van Dyck.No longer availableDim. h 26 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#516DagestanHandgeknoopt wollen loper.
#751RobbedoesEen lot van 87 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1962-2049. Periode ‘75-’77.
A lot of 87 vintage Robbedoes weekly magazines. No. 1962-2049. Period '75-'77.No longer availableEstimate: € 20 / 70 -
#592Brigitte LiesenfeldPeriod: 1924-1990“Ohne Titel”. Een schilderij op papier met florale afdrukken in divers kleurpallet, gesigneerd Brigitte Liesenfeld 1972.
"Untitled". A painting on paper with floral prints in various color palettes, signed Brigitte Liesenfeld 1972.No longer availableDim. 57 x 88cmEstimate: € 80 / 120 -
#294C DelienEen driemaster op volle zee, olieverf op doek. Gesigneerd.
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#559Claude Satel“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
#61Een Italiaanse piëdestal met bloempot voorzien van vergulde elementen in plaaster.
#186Alphonse De TombayPeriod: 1843-1918“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Buste de Jules Communaut, directeur du Crédit Belge". Bronze patiné. Signé.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300 / 500