Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten serveerwagentje met glazen blad.

Een houten serveerwagentje met glazen blad.

Charrette de service en bois à tablette en verre.
Dim. b: 81 cm
SKU: 2909200436.
Category: Meubel.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #436
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #716

    Een kleine étagère van chroom en glas.

    Petite étagère en chrome et verre.
    No longer available
    Dim. 80 x 45 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.

    Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #833

    Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.

    Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #598

    Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.

    Bibliothèque de style Chippendale ouvrant à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 190 x 130 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #793

    Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.

    Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.
    No longer available
    Dim. 197 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #798

    Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.

    Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.

    Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.
    No longer available
    Dim. 110 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een gefineerd rond bijzettafeltje in art deco-stijl met drie laden.

    Table d’appoint ronde en bois de placage de style art déco. Ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #496

    Een gatelegtafel.

    Une table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 127 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #816

    Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.

    Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #676

    Een design armstoel met metalen frame, houten armleuningen en met lederen kussens.

    Fauteuil design en métal et bois. Coussins en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #783

    Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.

    Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.

    Tabouret en bois dur sculpté sur tripode et avec tablette ronde cloisonnée.
    No longer available
    Dim. h: 91; Ø: 43 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #780

    Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Table à allonges et six chaises assorties de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 108 x 156 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #774

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

    Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #785

    Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.

    Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #775

    Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.

    Table anglaise à abattants.
    No longer available
    Dim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)
    Estimate: € 200 / 300
  • #764

    Een tweeledig eikenhouten lakenkast.

    Lingère à deux corps en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #770

    Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Coffre en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. b: 113 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #755

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #759

    Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.

    Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.
    No longer available
    Dim. h: 201 x 103 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #761

    Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.

    Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.
    No longer available
    Dim. 205 x 105 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #806

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #736

    Een gesculpteerde en zwartgelakte armstoel.

    Fauteuil sculpté et laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #427
    Goebel

    Een paar meerkleurig porseleinen wijwatervaatjes, waarbij één naar ontwerp van M.I. Hummel en het andere naar M. Spötl. Bijgevoegd een jonge Christus van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Paire de bénitiers en porcelaine polychrome dont un par M.I. Hummel, l’autre par M. Spötl. Ainsi qu’un Christ en porcelaine blanche. Tous avec marque.
    No longer available
    Dim. h:11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #308

    Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.

    Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #201

    “Moeder en kind”. Een beeld van bruin gepatineerd maillechort. Frankrijk, omstreeks 1900.

    “Mère et enfant”. Sculpture en maillechort à patine brune. France, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 280 / 350
  • #498

    Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.

    Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #419

    Een handgeknoopt wollen kleed, versierd met schelpjes. Enkele beschadigingen.

    Tapis en laine décoré de coquilles. Noué main. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 365 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 24,86 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #174
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “In de groentetuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.

    “Dans le potager”. Huile sur toile. Signée bas gauche.
    No longer available
    Dim. 60 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #178

    Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.

    Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #739

    “The Royal Geographical Society Silver Map”. Een Sterling zilveren wereldkaart, uitgegeven door de Franklin Mint.

    “The Royal Geographical Sociéty Silver Map”. Carte du monde en argent Sterling, éditée par Franklin Mint.
    No longer available
    Dim. 39 x 56 cù
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Trois alliances différentes en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 10,34 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #198
    Chatellerault

    Een percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.

    Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More