#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
A lot of four silver 'ex-votos': an arm, a leg, a cow, and a three-master ship.No longer availableDim. 12.5 x 11.5 cmEstimate: € 60 / 80
#188NAPAKOEen vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
A vintage mid-century design table lamp with 2 light points on a metal base, chrome top, and milk glass globe. Marked Napako and numbered 85206.No longer availableDim. 46 x Ø30cmEstimate: € 250 / 350 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#320Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
A necklace adorned with small and large pearls of various colors and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Stad aan de stroom’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd L. Jordaens.
"City on the River", oil on panel in a gilded frame, signed L. Jordaens.No longer availableDim. h 42 x b 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#5Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Consisting of 12 cups, 12 saucers, 12 dinner plates, 12 soup bowls, a tureen, a gravy boat, 12 dessert plates, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#380Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with a sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 280 / 350 -
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
A set of 3 Louis XV style armchairs with antique pink floral motifs.No longer availableDim. H: 83-87 cmEstimate: € 40 / 60