Similar lots by type
-
#630Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#627Een lot van acht antieke tabaksdoosjes van schildpad, waarbij twee versierd met ivoren inlegwerk.
Un lot de huit petites boîtes à tabac antiques en tortue, dont deux avec des incrustations en ivoire.No longer availableDim. b: 7 - 11 cmlEstimate: € 80 / 100 -
#712Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#435Swatch QuartzDrie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
Trois montres polychromes dans leur boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#234Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#625Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#722Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.
Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#890Een Il Bisonte halssnoer van zilver (33,55 g) en zwart leder, evenals vijf lederen armbanden van verschillende merken. In originele doos van Il Bisonte.
Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#765Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300 / 400 -
#218Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#485ChimentoEen kleine halssnoer met bijpassende oorbellen en armband bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et une paire de boucles d’oreilles assortie ainsi que le bracelet, le tout serti de perles et entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,53 gEstimate: € 100 / 150 -
#720Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 300 / 400 -
#425Een kleine 18 karaats geel gouden armband met bijpassende oorbellen bezet met zon, wolken en paraplu.
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#430Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80 / 120 -
#238Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#718Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#660PomellatoEen zwart rubberen ketting met 18 karaats wit gouden slot met een hartvormige hanger van zilver met calcedoon van ± 30 ct.
Une chaîne en caoutchouc et fermoir en or blanc 18 ct et pendentif en argent et une calcédoine de ± 30 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#445Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50 / 70 -
#187Een zoutvaatje en een mosterdpotje van gedreven zilver met blauw glazen recipiënten.
Une salière et un pot à moutarde en argent repoussé et récipients en verre bleu.No longer availableDim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 100 / 150 -
#705Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#775Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#231Twee voorwerpen van Naams aardewerk, bestaande uit een theepot met zilveren monturen en een opengewerkte vide-poche met decor van bladzilver. Theepot hersteld. XIXe eeuw.
Diex pièces en faïence de Namur, comprenant une théière à montures en argent, et un vide-poche ajouré et décoration de feuilles d’argent. La théière à été restaurée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cm, b: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un psyché en acajou à un tiroir.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#348Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.No longer availableDim. H.20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#23Christofle FranceTwaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
Un lot de douze sous-verres en métal argenté, décorés de divers poinçons.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#809E. Madesdaire Jeune, Limoges, FranceEen uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit 24 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 sauskommen, 2 groentenschalen met deksel, een terrine, 3 ovale schalen, 3 ronde schalen, een compotier, 2 presentoirs en 2 kleine ovale dessertschaaltjes.
Un service de table complet en porcelaine, comprenant 24 assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 saucières, 2 plats à légumes avec couvercles, une terrine, 3 plats ovales, 3 plats ronds , un compotier, 2 présentoirs et 2 coupelles ovales. Décor polychrome de fleurs et dorures.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#613Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#79Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#98“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
”L’Album de la guerre”. Vol. 1 et 2. Ed. l’Illustration . Paris. 1926.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#60Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met twee eikenblaadjes.
Un collier en or jaune 18 ct serti de deux feuilles de chêne.No longer availableDim. 22,98 gEstimate: € 550 / 650 -
#739Aspremont“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#829“Soldaat van het Vreemdelingenlegioen”. Een beeld van gepolychromeerd Frans aardewerk. Gemerkt.
”Soldat de la Légion Etrangère”. Une statue en faïence française polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#607Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, motifs floraux et oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180


