#528
Een lot van 3 miniaturen bestaande uit een Oriëntaalse man zittend onder een boom, een besneeuwd landschap verwerkt in een broche, beide geschilderd, en een prent van Napoleon in een ovalen messing kadertje.
#164Pieter Gorus
“Lokeren”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
#67Wiskemann
Een groot lot Wiskemann verzilverd bestek. Set messen uit couvert manco.
A large lot of Wiskemann silver-plated cutlery. Set of knives missing from the set.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#418Hergé
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#191SAMUD
“Mobilgrave”. Een houten 5 octaafs, stille oefenpiano, met plaquette gemerkt; “MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER”. Incusief sleuteltje. Medio 1900.
"Mobilgrave." A wooden 5-octave silent practice piano, with a plaque marked; "MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER." Including a key. Circa 1900.No longer availableDim. 11 x 34 x 93cmEstimate: € 200/250 -
Een cloisonné vaas met bordeauxrode achtergrond met het decor van bloemenvazen.
#482
A Louis XV mirror in polychrome wooden frame with floral sculpted ornament. Mid 1750s.No longer availableDim. 81 x 53cmEstimate: € 225/275 -
#81
Een bronzen Art Nouveau spiegel met liggende vrouwenfiguur onderaan.
#285Villeroy & Boch, Mettlach
Een paar sierborden met decor van eenden en bloemen. Gemerkt achteraan.
A pair of decorative plates with duck and flower motif. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60/70 -
#136
Een gebeeldhouwde eikenhouten kast. 2 deurs en 1 lade. Gesculpteerde details met leeuwenkoppen.
#410
Een 18 kt witgouden hanger bezet met zes kleine briljantjes.
An 18 kt white gold pendant set with six small brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 100/150 -
#13junghans electronic
A vintage clock, gilded and marked Junghans, model ATO-MAT S.No longer availableDim. 18cmEstimate: € 40/60