#531
“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#14Windsor
Een houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
#487
Een grote kalebasvaas met famille noir decor.
A large gourd vase with famille noir decor.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 35/45 -
#345
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#592Jean-Jacques Gabie
“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
“Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".No longer availableDim. 31 x 24cmEstimate: € 80/120 -
#71
Een bronzen beeldje van een liggende hond.
#93
#420
An 18 carat white gold ring set with one brilliant and an aquamarine of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 200/250 -
#501
#87Schatz
#686
Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
#444Jan SandersPeriod: °1936
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 180/240