#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#180Een paar 14 kt wit en roze gouden oorbellen bezet met een twee centrale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4,65 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. Met certificaat.
A pair of 14 kt white and pink gold earrings set with two central sapphires with a total weight of approximately 4.65 ct. and diamonds with a total weight of approximately 2.14 ct. With certificate.No longer availableDim. 10,05 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#612Een Indische houten reliëfsculptuur met figuratief tafereel.
An Indonesian wooden relief sculpture with a figurative scene.No longer availableDim. 91 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#94“Lezend meisje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Reading girl." Oil on canvas. Indecipherably signed lower left.No longer availableDim. 40 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#52“Heidezicht met dorp”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Heath view with village", oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 40.5 x 50.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#722Een spiegel met 2-delig glas in gesculpteerde vergulde lijst met enkele manco’s.
#24Hanfstaengl“Helene Fourment” & “Lavina”. Een paar gravures op papier. Onderaan opschrift “Peter Paul Rubens Pinx” & “Tiziano Vecellio Pinx”.
"Helene Fourment" & "Lavina". A pair of engravings on paper. Inscribed at the bottom "Peter Paul Rubens Pinx" & "Tiziano Vecellio Pinx".No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.
#261Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
A lot of 2 watercolors with Römer glass, signed illegibly.No longer availableDim. h 55 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80