#171“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#138LegrasEen vaas van glaspasta met beige en bruine kleuren in de massa. Gemerkt.
A vase made of glass paste with beige and brown colors in the body. Marked.No longer availableDim. H 26 cm Ø 19 cmEstimate: € 320 / 350 -
#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#53Een lot bestaande uit twee porseleinen kandelaars met beeldjes en een centrale coupe met drie meisjes.
A lot consisting of two porcelain candlesticks with figurines and a centerpiece bowl with three girls.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#639Dubois, BouffioulxEen vintage aardewerken vaas met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase with multicolored glaze, decorated with an engraved, Egyptian-inspired motif. Marked at the bottom.No longer availableDim. 53 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#99“Scheldezicht”. Een schilderij, olieverf op doek.
#393Een paar eironde aardewerken vazen met een mandmotief op de buik. Belgisch aardewerk, onderaan gemerkt Arfeu.
A pair of oval earthenware vases with a basket motif on the belly. Belgian pottery, marked at the bottom with Arfeu.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#284Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Winterlandschap aan de Leie”. Een kleurenlitho op papier, door Hebbelinck. Genummerd 256/350 buiten de plaat.
"Winter landscape on the Leie River". A color lithograph on paper, by Hebbelinck. Numbered 256/350 outside the plate.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#240Een 18 kt witgouden barrette bezet met diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 kt white gold barrette set with octagonal diamonds weighing approximately 0.90 ct. in total, and brilliant cut diamonds weighing approximately 0.28 ct. in total.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 700 / 800 -
#391Een verguld bronzen Boeddhabeeldje, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80