#5Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
#190Een 14 kt wit en roze gouden ring bezet met een centrale saffier van 2,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,96 ct. Met certificaat.
A 14 kt white and pink gold ring set with a central sapphire of 2.32 ct. and diamonds weighing approximately 0.96 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,15 g maat: 57Estimate: € 1300 / 1500 -
#375Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel met florale gobelin zitting en bijhorend voetbankje.
A sculpted, patinated wooden armchair with floral tapestry seat and matching footstool.No longer availableDim. 81 x 59 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#743Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een polychroom houten Boeddha beeld, Thailand, tweede helft van de 20ste eeuw.
A polychrome wooden Buddha statue, Thailand, second half of the 20th century.No longer availableDim. hEstimate: € 80 / 120 -
#73Een schelpvormig en gesculpteerd 19 eeuws zilveren pochette met zijde bekleding binnenin.
A shell-shaped and sculpted 19th-century silver pouchette with silk lining inside.No longer availableDim. 5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#679Een opaalglazen bonbonnière met deksel en floraal decor. Op gedreven koperen voet.
An opaline glass candy jar with lid and floral decoration. On a cast copper base.No longer availableDim. 14 x Ø 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#310Delvaux FranceEen zwart lederen handtas met lange verstelbare riem. Gebruikssporen.
A black leather handbag with long adjustable strap. Signs of wear.No longer availableDim. 20 x 22 cmEstimate: € 180 / 250 -
#502Paul Permeke“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd kunstboek aangaande “P. Permeke”, door Willem Enzinck.
#697Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.No longer availableDim. h 51 cm (enkel gewaad)Estimate: € 60 / 80