#556Een oosters geweven wandtapijt met tekst en figuren in een jachtscène.
#391Een verguld bronzen Boeddhabeeldje, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Frans Joaquin“Kalmthoutse heide en duinen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1946.
"Kalmthoutse heath and dunes." Oil on canvas. Signed. Dated 1946.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 180 / 120 -
#327Een kwalitatieve reproductie van een jaren dertig notarislamp, metaal en groen glas.
#413Een bronzen beeldje van een Kangoeroe op houten voet.
A bronze statue of a Kangaroo on a wooden base.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Swarovski OptikEen vintage veldkijker, Swarovski Optik Habicht 23 x 70 met originele verpakking en garantiebewijs. Aangekocht in 1985.
A vintage field binoculars, Swarovski Optik Habicht 23 x 70 with original packaging and warranty certificate. Purchased in 1985.No longer availableDim. l 32.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#417Een modern glazen vaas met swirldecor.
A modern glass vase with swirl decoration.No longer availableDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 35 / 50 -
#302Een ovalen spiegeltje in polychrome gesculpteerde houten lijst en kleine console. Versierd met floraal decor.
An oval mirror in polychrome carved wooden frame and wall console. Decorated with floral motif.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#440Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.
A 10 kt yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 1.15 ct.No longer availableDim. 4,65 g maat 53Estimate: € 350 / 450