Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten vitrine kast genre vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.
Een houten vitrine kast genre vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.

Een houten vitrine kast genre Vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.

A wooden display cabinet in the style of vernis Martin with 2 glass shelves. Adorned with bronze fittings and figurative decoration.
Dim. 164 x 70 33 vm
SKU: 1604240635.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #635
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #256

    Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.

    A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #166

    Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.

    A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 190 x 55,5 x 96 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #714

    Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.

    A large silver-plated metal jug. Richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #219
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “La Royale Belge”, een originele chromolitho van Henri Cassiers met zegel van 21 juni 1944.

    "La Royale Belge", an original chromolithograph by Henri Cassiers with a seal from June 21, 1944.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #576

    Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.

    A multicolored hand-knotted Persian carpet with geometric design.
    No longer available
    Dim. 290 x 210 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #533

    Een set van twee ‘hoornen des overvloeds’, buffelhoorn met koperen voeten en deksels.

    A set of two 'cornucopias', made of buffalo horn with copper feet and lids.
    No longer available
    Dim. h 53 x l 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #460

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,38 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.38 ct.
    No longer available
    Dim. 4,28 g maat: 53
    Estimate: € 650 / 750
  • #111

    Een handbeschilderde porseleinen lampenvoet met verguld bronzen delen.

    A hand-painted porcelain lamp base with gilded bronze parts.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #248
    Scheibe-Alsbach

    “2 ruiters”. Een lot van 2 meerkleurig, polychrome, porseleinen beeldjes van soldaten te paard. Onderaan gemerkt.

    "2 riders". A lot of 2 multicolored, polychrome, porcelain figurines of soldiers on horseback. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #56
    Lande

    Een lot van 4 vintage armstoelen met gechromeerd metalen frame, lederen zitting en houten armleuning. Onderaan gemerkt.

    A lot of 4 vintage armchairs with chrome metal frames, leather seats, and wooden armrests. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 84 cm & 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23

    Een stolp met vlinders op oesterschelpen.

    A glass dome with butterflies on oyster shells.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    Martin Bollé
    Period: Vilvoorde 1912-1968

    “Twee Ballerina’s”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘44.

    "Two Ballerinas." A painting, oil on canvas. Signed and dated '44 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More