#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
#120Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamand 0,71 ct. VSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct F VS1.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central diamond 0.71 ct. VSI1 and brilliants with a total weight of approximately 0.62 ct F VS1.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#157Een shashka kozakkenzwaard met deels bronzen heft en met schede van leder en messing. Gemerkt en 1942.
A shashka Cossack sword with a partly bronze handle and a sheath made of leather and brass. Marked and dated 1942.No longer availableDim. 98 cmEstimate: € 280 / 320 -
#443Een Precolumbiaans aardewerken potje met gegraveerd decor.
A Pre-Columbian earthenware pot with engraved decoration.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#697Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.No longer availableDim. h 51 cm (enkel gewaad)Estimate: € 60 / 80 -
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#544BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#666Een vintage Italiaans aardewerken terrine in de vorm van een kalkoen. Onderaan gemerkt “Italy”.
A vintage Italian earthenware terrine in the shape of a turkey. Marked "Italy" on the bottom.No longer availableDim. 34 x 32 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
An extensive colorless crystal glassware set consisting of 4 sets: 9 water glasses (1 chip), 11 coupes, 12 red wine glasses (1 chip), and 11 white wine glasses (1 chip). Some pieces signed.No longer availableEstimate: € 240 / 300