Similar lots by type
-
#856
Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#520
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#876
Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40/50 -
#648
Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/240 -
#237
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#637
Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200/1400 -
#470
Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40/60 -
#476
Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#670
Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220/240 -
#846
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#850
Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100/150 -
#570
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#750
Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#640
Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220/240 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.
“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#647
Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#638Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#860
Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40/50 -
#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#653
“Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.
”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/300 -
#866
Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25/40 -
#639Corlendi
“De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.
”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 400/600 -
#886
“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20/30 -
#633
Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500/1600
Other lots in this auction
-
#833
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#380
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnmarkiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis marquises ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 450/550 -
#453
Een lot van acht Italiaanse presse-papiers met inclusies, waarbij twee in de vorm van vogeltjes. We voegen er twee glazen eitjes aan toe.
Un lot de huit presse-papiers à inclusion, dont deux en forme d’oiseaux. Nous ajoutons deux oeufs en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#310
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350/450 -
#836
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 190 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#687
Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200/240 -
#825Sitzendorf
Napoleon en een bijna volledige reeks generaals in polychroom porselein. 17 stuks in totaal.
Napoléon et une série quasi complète de généraux en porcelaine polychrome. 17 pièces au total.No longer availableDim. ± 25 cmEstimate: € 120/200 -
#398Val St. Lambert
Twee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40/50 -
#420
Negen uitgaven van het Kunst-en antiekveilng jaaroverzicht. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gent. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.
Neuf éditions de la revue annuelle’ Kunst- en antiekveiling jaaroverzicht’. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gand. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#597
“Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.
”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180/220 -
#134
“Herfstdreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40/60 -
#809Floris Jespers
“Landschap met Afrikaans vrouw”. Paneel. Gesigneerd.
”Paysage et femme africaine”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34cmEstimate: € 300/400