Similar lots by type
-
#397
Een antieke koffer met gesculpteerd voorpaneel.
Coffre ancien à panneau sculpté.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 200/260 -
#376
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#396
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.
Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#146
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.
Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 200/240 -
#566
Een tweeledige eikenhouten buffetkast in Henri II-stijl met bovenaan twee gesculpteerde paneeldeuren met hoornen met fruit en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. De zijkanten afgewerkt met gecanneleerde zuiltjes.
Un buffet en deux parties en chêne, style Henri II, avec au dessus deux portes sculptées avec des cornes et fruits, et en dessous deux portes sous deux tiroirs. Les cotés sont finis avec des colonnes cannelées.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 120/200 -
#206
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#516
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. 97 x 120 x 55 cmEstimate: € 260/400 -
#456
Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#416
Een sobere eikenhouten vierdeurskast.
Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. 173 x 122 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#476
Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.
Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 100 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#843
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#366
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#496
Een lage eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren onder twee laden.
Un buffet bas en chêne avec deux portes sculptées en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100/120 -
#486
Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.
Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 200/300 -
#216
Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie laden en een lade in de gordel.
Une vitrine en deux parties en chêne, avec en dessous trois tiroirs, et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 228 x 145 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#546
Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.
Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.No longer availableDim. b: 129 cmEstimate: € 500/550 -
#506
Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.
Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#386
Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.
Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 120/200 -
#839
Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.
Une table ovale à rallonges. Les pattes sont décorées de motifs acanthes.No longer availableDim. H. 79 x 141 x 112 cmEstimate: € 40/80 -
#556
Een eikenhouten buffetkast met onderaan drie grote laden in het midden en een kleine lade boven een paneeldeur aan de zijkanten. Het opzet met twee gevitreerde deurtjes met glas in lood en centraal twee deurtjes. Het opzet op getorste zuiltjes en met opengewerkte versieringen.
Un buffet en chêne, en dessous trois tiroirs au milieu, un petit tiroir au dessus d’une porte sur les cotés. Le dessus avec deux portes vitrées et deux portes centrales. Décoration de colonnes torsadées.No longer availableDim. 210 x 152 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#446
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 53 x 120 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#226
Een buffetkast van gefineerd en deels zwartgelakt hout in Louis Philippestijl met drie laden en drie paneeldeuren.
Un buffet en placage et partiellement en bois laqué noir, style Louis Philippe, avec trois tiroirs et trois portes.No longer availableDim. b: 192 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren onder twee laden.
Un buffet en chêne avec deux portes en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. 130 x 138 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#426
Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.
Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.No longer availableEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#188
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 700/750 -
#589
“Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Drie oude prenten, waarbij de laatste twee uit de reeks “Les étapes de Napoléon” en resp. gedateerd 1802 & 1810.
“Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Trois estampes anciennes, dont les deux dernières de la série “Les étapes de Napoléon” et resp. datées 1802 & 1810.No longer availableDim. 54 x 89 & 74 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#604
Drie gravures: “Ecce Virgo concipiet et pariet Filium”. Lucas Vorsterman naar Rubens. “De Aanbidding der Herders” en “De Aanbidding der Wijzen” 1620 (58 x 44 cm). In XIXde eeuwse lijsten (kleine letsels).
Trois gravures: “Ecce Virgo concipiet et pariet Filium”. Lucas Vorsterman d’après Rubens. “De Adoration des Bergers” et “L’adoration des Rois” 1620 (58 x 44 cm). Avec encadrements du XIXième siècle. (petits dégâts).No longer availableEstimate: € 120/180 -
#410R. De Coninck
“Mensenpaar.” Een gravure, gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd 1950.
“Couple”. Une gravure, signée hors planche. Datée 1950.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#501
Een Chinese wijze uit gesculpteerd ivoor.
Un savant chinois en ivoire sculpté.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100/120 -
#362Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Boerenkoppel op het veld”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd.
“Couple de fermiers aux champs”. Aquarelle et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#137
Een theepot en melkkannetje van Naams aardewerk, waarbij de eerste met zilveren montuur. XIXe eeuw.
Théière et pot à lait en faïence de Namur. La première à monture en argent. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 150/180 -
#575
“Grande Géographie Bong”. 5 delen in 5 volumes in-folio. Mooie in goud op blauw versierde band van de uitgever. Ed. Bong & Cie, Paris 1911-1914. Talrijke kaarten en illustraties.
“Grande Géographie Bong”. 5 parties en 5 volumes in-folio. Belle couverture en or sur bleu. Ed. Bong & Cie, Paris 1911-1914. Nombreuses cartes et illustrations.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#623
Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor de plantes. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250/300 -
#731Märklin
”Porsche 910”; “VW Porsche 914”; “Porsche 911 Targa” & “Porsche 907”. Vier schaalmodellen op 1:43. In originele doos en met certificaat van het Märklin-museum, beperkte oplage 1992.
”Porsche 910”; “VW Porsche 914”; “Porsche 911 Targa” & “Porsche 907”. Quatre modèle échelle 1:43. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#737
“Brugge en de tapijtkunst”. Guy Delmarcel & Erik Duverger. 1987.
“Brugge en de tapijtkunst”. Guy Delmarcel et Erik Duverger. 1987.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#28
Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
Garniture de toilette quatre pièces en verre aux détails colorés.No longer availableEstimate: € 40/50