Similar lots by type
-
#396Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.
Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#526Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren onder twee laden.
Un buffet en chêne avec deux portes en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. 130 x 138 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een buffetkast van gefineerd en deels zwartgelakt hout in Louis Philippestijl met drie laden en drie paneeldeuren.
Un buffet en placage et partiellement en bois laqué noir, style Louis Philippe, avec trois tiroirs et trois portes.No longer availableDim. b: 192 cmEstimate: € 120 / 200 -
#397Een antieke koffer met gesculpteerd voorpaneel.
Coffre ancien à panneau sculpté.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 200 / 260 -
#546Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.
Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.No longer availableDim. b: 129 cmEstimate: € 500 / 550 -
#386Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.
Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 120 / 200 -
#556Een eikenhouten buffetkast met onderaan drie grote laden in het midden en een kleine lade boven een paneeldeur aan de zijkanten. Het opzet met twee gevitreerde deurtjes met glas in lood en centraal twee deurtjes. Het opzet op getorste zuiltjes en met opengewerkte versieringen.
Un buffet en chêne, en dessous trois tiroirs au milieu, un petit tiroir au dessus d’une porte sur les cotés. Le dessus avec deux portes vitrées et deux portes centrales. Décoration de colonnes torsadées.No longer availableDim. 210 x 152 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#146Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.
Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 200 / 240 -
#496Een lage eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren onder twee laden.
Un buffet bas en chêne avec deux portes sculptées en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100 / 120 -
#206Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#516Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. 97 x 120 x 55 cmEstimate: € 260 / 400 -
#486Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.
Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 200 / 300 -
#446Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 53 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#843Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#839Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.
Une table ovale à rallonges. Les pattes sont décorées de motifs acanthes.No longer availableDim. H. 79 x 141 x 112 cmEstimate: € 40 / 80 -
#376Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#506Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.
Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#426Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.
Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#456Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#366Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300 / 400 -
#416Een sobere eikenhouten vierdeurskast.
Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. 173 x 122 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.
Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 100 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#216Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie laden en een lade in de gordel.
Une vitrine en deux parties en chêne, avec en dessous trois tiroirs, et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 228 x 145 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#566Een tweeledige eikenhouten buffetkast in Henri II-stijl met bovenaan twee gesculpteerde paneeldeuren met hoornen met fruit en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. De zijkanten afgewerkt met gecanneleerde zuiltjes.
Un buffet en deux parties en chêne, style Henri II, avec au dessus deux portes sculptées avec des cornes et fruits, et en dessous deux portes sous deux tiroirs. Les cotés sont finis avec des colonnes cannelées.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#624Hilde Hendrickx“Bloemenvaas” & “Vijver”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Vase à fleurs “ & “Etang”. Techniques mixtes sur papier. Tout deux signées.No longer availableDim. 24 x 16 & 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#520Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.
Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 400 / 460 -
#535Willy VandersteenSuske en Wiske. “Prinses Zagemeel”. Rode Reeks. Tweede uitgave, 1950. Slijtage, blok gelost maar compleet. Rug ± 50% open.
Suske en Wiske. “Prinses Zagemeel”. En neèrlandais. Série rouge, deuxième édition, 1950. Dos endommagé à ± 50% mais complet.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#207Een impressionnant klokstel van verguld brons en meerkleurig porselein in de geest van de Italiaanse barok, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met een putto, een Cupido en allegorische voorstellingen, de zijkanten met saterkoppen en het porselein met handgeschilderde personages.
Une garniture de cheminée impressionnante en bronze doré et porcelaine polychrome, dans l’esprit du baroque italien, comprenant une pendule et deux chandeliers, décorés de putto, un Cupide et des représentations allégoriques. Les cotés sont décorés de têtes de satires et la porcelaine est décorée de personnages peintes à la main.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 3200 / 4000 -
#733Een lot strips:- 2 albums van Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums Jerry Spring waarbij 1 dubbel
Un lot de bandes dessinées:- 2 albums de Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums de Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums de Jerry Spring dont un album en double.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#677Verzameling 18e eeuwse boeken, o.a :’Levensbeschrijving van eenige voorname meest Nederlandsche mannen en Vrouwen’; ‘ Keurstoffen uit het Boek van Job, verklaart en toegepast door Carolus Tuinman, uitgegeven door Joannes Esgers. enz. 17 stuks.
Collection de livres du 18e siècle dont: ’Levensbeschrijving van eenige voorname meest Nederlandsche mannen en Vrouwen’; ‘ Keurstoffen uit het Boek van Job, verklaart en toegepast door Carolus Tuinman. éd. Joannes Esgers. etc. 17 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#762Twee etsen van Romain Malfliet en Robert Mols.
Deux eaux-fortes, Romain Malfiet et Robert Mols.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#156Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engels, XIXe eeuw.
Console en acajou à trois niveaux, sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 104 x 83 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#260Een 18 karaats roze gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een roze maansteen cabochon ± 16,67 ct.
Une bague en or rose 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct. et une pierre de lune cabochon rose de 16,67 ct.No longer availableDim. 9,55 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#116J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#123Een schouwpendule van verguld koper en albast, getooid met allegorische beelden van de visserij en de jacht. Compleet.
Une pendule de cheminée en cuivre doré et albâtre, décorée de scènes de chasse et de pêche. Complète.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#383Een lot van vier zoutvaatjes en lepeltjes van verzilverd metaal in etui.
Un lot de quatre salières avec cuillères en métal argenté, dans un étui.No longer availableEstimate: € 30 / 50

