Similar lots by type
-
#367Twee rechthoekige Perzische tegels van polychroom aardewerk met vogeltjesmotief.
Deux carreaux persans rectangulaires en faïence polychrome à motif d'oiseaux.No longer availableDim. 24 x 10,5 cm x 2Estimate: € 40 / 50 -
#611Een gebeeldhouwd Afrikaans masker en beeld.
Un masque africain sculpté et une statue.No longer availableDim. h: 25 & 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#227Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.
Un ange en bois doré sur socle d'après exemple baroque.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#283Een messingen weegschaal.
Une balance en laiton.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Twee houten vruchtbaarheidspoppen gemonteerd op een stuk leisteen. Ashanti, Ghana.
Deux poupées de fertilité en bois montées sur un morceau d'ardoise. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Een modern beeldhouwwerkje. Draagt monogram op de sokkel. Japanse school.
Une sculpture moderne. Porte monogramme sur le socle. Ecole japonaise.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#537Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.
Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#328Een lot antiek houtsnijwerk, bestaande uit een speculaasplank, een grote lepel en een gesneden handvat van een schep in de vorm van een vorst met datum 1902.
Lot de sculptures anciennes, composé d'une planche à pain d'épice, d'une grande cuillère et d'un manche sculpté d'une pelle en forme de monarque, daté de 1902.No longer availableDim. l: 26 - 76 cmEstimate: € 60 / 100 -
#71Een antieke wereldbol op drie leeuwenpootjes. Parijs, gesigneerd.
Un globe antique sur trois pattes de lion. Paris, signé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
Cinq animaux différents en bronze, laiton et fer forgé. Oriental et européen.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#305Een schildpadvormig kistje met beweegbaar hoofdje. XIXe eeuw. De pootjes herbevestigd.
Boîte en forme de tortue avec une tête mobile. 19ème siècle. Les jambes recollées.No longer availableDim. 16 x 45 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#688Vier ronde dozen van wortelnoot.
Quatre boîtes rondes en noyer.No longer availableDim. Ø: 9, 10 & 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#31Reliekdoosje met gebedsblokje. Gedreven rood koper. Ladakh.
Boîte reliquaire avec cube de prière. Cuivre rouge chassé. Ladakh.No longer availableDim. 7 x 6,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35 / 60 -
#301Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.
Ensemble d'écriture aux manches tournés dans son étui d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#477Theodoros PapayannisMassief bronzen vredesduif. Exemplaar 5 van 30.
Colombe de la paix en bronze massif. Copie 5 sur 30.No longer availableDim. 22 x 13 cmEstimate: € 200 / 240 -
#298Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.
Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#417Vier diverse Balinese beeldjes van godheden, tempelwachters en/of sprookjesfiguren. Polychroom hout.
Quatre figurines balinaises diverses représentant des divinités, des gardiens de temple et/ou des personnages de contes de fées. Bois polychrome.No longer availableDim. 36 à 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#503“Gestileerd naakt”. Een beeld van zwartgepatineerd hout op marmeren voet. Draagt monogram ‘EB’. In de stijl van Béothy.
“Nu stylisé”. Statue en bois patiné noir sur socle en marbre. Porte le monogramme 'EB'. Dans le goût de Béothy.No longer availableDim. h: 45 x 12 x 12 cmEstimate: € 300 / 500 -
#357Vier bronzen beeldjes met Boeddhistische godheden. Waaronder Hotei, een kleine Guanyin enz.
Quatre statuettes en bronze représentant des divinités bouddhistes. Dont Hotei, un petit Guanyin, etc.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#423Twee Afrikaanse houten maskers, waarbij één met messingen beslag.
Deux masques africains en bois, l'un avec des garnitures en laiton.No longer availableDim. l: 50 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#17Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).
Figurine de Vénus en métal (dégâts et manquants divers).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#637Vijf Oosterse beeldjes van runderen van zilver, messing en brons. Thailand, Pakistan, Kreta
Cinq figurines orientales de bétail en argent, laiton et bronze. Thaïlande, Pakistan, CrèteNo longer availableDim. 24 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#262“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel.
“Paysage d'hiver hollandais”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#335Twee kandelaars, waarbij één tinnen en één koperen (XVIIIe en XXe eeuw).
Deux bougeoirs, un en étain et un en cuivre (XVIIIe et XXe siècle).No longer availableDim. h: 19 & 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#451Een flesvaasje van Chinees porselein met een blauw en ijzerrood decor van personage in een landschap. Onderaan gemerkt. Tijdperk Guangxu.
Vase bouteille en porcelaine de Chine à décor bleu et rouge de fer d'un personnage dans un paysage. Marqué en bas. Epoque Guangxu.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160 / 200 -
#165Daum, FranceEen kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.
Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#236Hüni & Hübert, ZürichEen notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369R. Beutels“Winter in Middelburg. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Hiver à Middelburg. Huile sur panneau. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#147Een verchroomde lamp met glazen bol in de voet.
Une lampe chromée avec une boule de verre dans la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#260Een parelhalssnoer met grote witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce blanches et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#660Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#655Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#571Een reeks van tien kristallen glazen met groene kelk en kleurloze voet. We voegen er twee andere glazen met geslepen groene kelk aan toe.
Ensemble de dix verres en cristal avec calice vert et base transparente. Nous ajoutons deux autres verres avec calice vert taillé.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#13Drie stuks kleurloos kristal, bestaande uit een peper-en zoutvaatje en een asbakje en vaasje met 835‰ zilveren rand.
Trois pièces de cristal incolore, composées d'une salière et d'une poivrière et d'un cendrier et d'un vase avec une bordure en argent 835‰.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 9 cmEstimate: € 20 / 30


