#475
Trois plats en argent avec un bord assorti. Poinçon d'importation tchécoslovaque. 800 ‰. 1949 - 1962. 1400 grammes.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 600/750 -
#70
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.
#218J. Cremers
“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.
#498
#344Jozef Tilleux
“De Vest in Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
De Vest in Lier . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#408
Een zittende Thaise Boeddha met sporen van verguldsel.
#15
Trois différents pendentifs en or jaune 18 kt, un serti d'une perle et un serti de corail, et un pendentif Pompei de 14 K.No longer availableDim. 18 k 4,76 g 14 k 2,26 gEstimate: € 150/200 -
#362Louis Rylant
#658
Een antiek Chinees houten theekistje en een gelakt Japans juwelenkistje.
#167Capodimonte
#19Praeting
#236
Drie stroken Oosters patchwork met personages.
Trois bandes de patchwork oriental avec des personnages.No longer availableDim. 140 & 130 x 43 cmEstimate: € 40/60