Similar lots by type
-
#97
Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.
Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.No longer availableDim. 30 x 40 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#513
Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550/600 -
#492
Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45/65 -
#605
Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50/60 -
#489
Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.
Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40/60 -
#355
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
Un régulateur en bois avec cadran en émail.No longer availableDim. 65 x 25 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#48HUGA, Amsterdam
Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.
Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 26 cm -
#508
Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.
Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#499
Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/240 -
#141
Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 550/600 -
#665
Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.
Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/45 -
#204
Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.No longer availableDim. 59 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#202
Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.
Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.No longer availableDim. 110 x 50 cmEstimate: € 800/1000
Other lots in this auction
-
#388
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.
Lot de faïences de Satsuma, composé de deux vases ovoïdes et d'une théière.No longer availableDim. h: 26 cm - 23 cmEstimate: € 35/45 -
#81
Een bordje van blauw en wit porselein met een decor van insecten, bloemen en swastika’s. China, tijdperk Jiaqing. Achteraan gemerkt.
Assiette en porcelaine bleue et blanche à décor d'insectes, de fleurs et de croix gammées. Chine, époque Jiaqing. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 35/45 -
#404Philippe Soubiès
“Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.
"Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.No longer availableDim. 29 cm x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#310
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#34
Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.
Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.No longer availableDim. 7 x 12 cmEstimate: € 50/60 -
#496Indo Bidjar
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 145 cmEstimate: € 80/120 -
#604Staf BeertenPeriod: 1930 - 2019
“Serafijnen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Séraphins ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 180/220 -
#161
“Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.
"Jeune femme à l'amour". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre d'Auguste Moreau sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300/400 -
#414
Vaas van kleurloos Boheems kristal.
Vase en cristal de Bohème incolore.No longer availableDim. h. 30 cm.Estimate: € 40/60 -
#276
Twee verschillende notenhouten fauteuils in Régencestijl.
Deux fauteuils différents en noyer de style Régence.No longer availableDim. H:85&105 cmEstimate: € 100/150 -
#115Val Saint-Lambert
Een paar conische vazen met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
Paire de vases coniques sur pied en cristal taillé, partiellement teinté bleu clair dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 120/200 -
#529
“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
"Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200/220