#402
Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
#561
#191Auguste Moreau
Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800/1200 -
#19
Le Bas naar David Teniers. “3e Fête Flamande”. Gravure. In XIXde eeuwse lijst, kleine letsels.
#579Hugo Quirynen
“Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme en drap près du miroir. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 102 x 75 cmEstimate: € 150/180 -
#407
Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.
#647Diamond Pathé
Een oude grammofoon. Mechanisme in werkende staat, maar sletig.
Un vieux phonographe. Mécanisme en état de marche, mais usé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#187
Een reeks van vijf zilveren vulpotloodjes, waarbij vier gemerkt 900‰.
#481
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#302René De BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#242Lea VanderstraetenPeriod: °1929
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#56
Een salontafel met geaccoleerd blad en met entretoise in cannage.
Une table basse avec plateau accolade et entretoise en cannage.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 40/60