Other lots in this auction
-
#642Albrecht Dürer
“Kalvarie met de drie kruisen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Oude druk, uitgesneden en ingelijst.
Calvaire aux trois croix. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche. Estampe ancienne, découpée et encadrée.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#605
Een staande klok in eikenhouten kast. Compleet met slinger en gewichten.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne. Complet avec pendule et poids.No longer availableDim. 220 X 48 X 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#100
Een broche van geel goud 18 K in de vorm van een bloeiende tak, versierd met een parel.
Une broche en or jaune 18K en forme de branche fleurie, ornée d'une perle.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 400 / 500 -
#442
Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.No longer availableDim. 42 x 29 & 32 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90Fantome
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de +-0,20 ct.No longer availableDim. bruto: 22,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#93
“La Vittelloise”. Een coupe de golf d’ete 1949. We voegen er een koekjesbord aan toe. Ø 32 cm. Beide van zilver. Samen 970 g.
La Vittelloise. Une coupe de golf d'été 1949. On ajoute une assiette à biscuits. Ø 32 cm. Les deux en argent. Ensemble 970 g.No longer availableDim. h: 11,5 Ø 15,5 cmEstimate: € 400 / 450 -
#319
Een grote dekselvaas in Delfts blauw. Onderaan gemerkt.
Un grand vase à couvercle bleu de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#516Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200 / 300 -
#245Rodania swiss
Een 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsarmband.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.No longer availableDim. bruto: 26,68 gEstimate: € 500 / 600 -
#426Tabriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decors van landschappen met dieren en bloemen in cartouches.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main avec des paysages avec des animaux et des fleurs dans des cartouches.No longer availableDim. 192 x 136 cmEstimate: € 120 / 200 -
#271Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Madonna met kind”. Een plaasteren wandbeeldje. Gemonogrameerd.
Vierge à l'enfant. Une figurine murale en plâtre. Monogrammée.No longer availableDim. l: 45,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#373
Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit twee glazen karafjes en een vaasje en een blauw kristallen vide-poche.
Un lot de verrerie colorée, composé de deux carafes en verre et d'un vase et d'un vide-poche en cristal bleu.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 40 / 50