Other lots in this auction
-
#249J. Stroosnijder“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Navires dans une mer agitée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 200 / 280 -
#535Een witgelakt vintage designbureau met ladeblok.
Bureau design vintage laqué blanc avec caisson à tiroirs.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#41Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.
Une boîte à tabac en laiton. Date 1876 gravée dans le couvercle.No longer availableDim. 13 x 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#647“XI. Olympiade August 1936 Reichssportfeld Berlin”. Een bakelieten maquette van het Olympisch stadion te Berlijn uit 1936. Onderaan gemerkt en in originele doos met legende in het deksel. Zeer goede staat.
XI. Olympiade août 1936 Reichssportfeld Berlin. Un modèle en bakélite du stade olympique de Berlin de 1936. Marqué au fond et dans la boîte d'origine avec légende dans le couvercle. Très bon état.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Ensemble de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#663Val Saint LambertCoupe kleurloos kristal met vergulde rand. Gemerkt.
Coupe cristal incolore avec bord plaqué or. Marqué.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#90Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden bolletjes en slot van twee kleuren goud.
Un collier de perles avec des perles en or jaune 18 carats et un fermoir en or bicolore.No longer availableDim. 27,15 gEstimate: € 350 / 450 -
#561Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, modèles divers.No longer availableDim. H:20-30cmEstimate: € 120 / 200 -
#272Lucien HockPeriod: 1899 - 1972“Notre jardin et Johny été 1955”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“Notre jardin et Johny été 1955.” Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 74 x 73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#95Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 600 / 700 -
#699Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
Buffet à deux corps en chêne de style Henri II. A restaurer et à réparer.No longer availableDim. 202 x 57 x 142 cmEstimate: € 40 / 50 -
#166Een eikenhouten tweedeurs garderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 150 / 200


