#521Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
#278Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.
#31Reliekdoosje met gebedsblokje. Gedreven rood koper. Ladakh.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#25Een vis van wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
#277Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
#202Herend, HungaryEen aperitiefschaal van meerkleurig porselein met drie schelpvormige schaaltjes en getooid met vissen. Onderaan gemerkt.
#644“Map of the battle of Gettysburg. Een ingekaderde kaart.
#421Een Chinees porseleinen balustervaas met vogels in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389Zowa“Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Trois femmes. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 71 x 31 cmEstimate: € 50 / 70