#57CharrellEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#297Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.
#163“Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.
#611Een gebeeldhouwd Afrikaans masker en beeld.
#422Een handgeschilderd miniatuur op porselein. XIXe eeuw.
Miniature peinte à la main sur porcelaine. XIXème siècle.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#553Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 550 / 650 -
#440Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale briljant +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une taille brillant centrale +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 1700 / 1800