Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.
Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.

Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.

Plat en imari à rebord lobé dans une monture en laiton.
Dim. 14 x 40 x 31 cm
SKU: 2501220543.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #543
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #348

    Een lot van zeven eenden, waarbij vijf gepolychromeerd houten, één van gips en één van aardewerk en messing. Twee hoofden gerestaureerd.

    Lot de sept canards, cinq en bois polychrome, un en plâtre et un en faïence et laiton. Deux têtes restaurées.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 17 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #676

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 175 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44
    Jan Veerman

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #12

    “Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.

    Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.
    No longer available
    Dim. 36 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een 14 karaats geelgouden schakelketting met hanger.

    Collier à maillons en or jaune 14 carats avec pendentif.
    No longer available
    Dim. 9,10 g
    Estimate: € 270 / 350
  • #98

    Een lot 800‰ zilver bestek, bestaande uit zes kleine vorken, vijf kleine lepels en vijf grote lepels. 823,2 gram.

    Lot de couverts en argent 800‰, composé de six petites fourchettes, cinq petites cuillères et cinq grandes cuillères. 823,2 grammes.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 450
  • #524

    Een grote rechthoekige salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.

    Grande table basse rectangulaire avec structure en métal et deux plateaux en verre.
    No longer available
    Dim. 48 x 150 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #647

    “XI. Olympiade August 1936 Reichssportfeld Berlin”. Een bakelieten maquette van het Olympisch stadion te Berlijn uit 1936. Onderaan gemerkt en in originele doos met legende in het deksel. Zeer goede staat.

    XI. Olympiade août 1936 Reichssportfeld Berlin. Un modèle en bakélite du stade olympique de Berlin de 1936. Marqué au fond et dans la boîte d'origine avec légende dans le couvercle. Très bon état.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184

    Een serie van twaalf oesterschaaltjes in schelpvorm. Chinees porselein met een famille verte decor van bloementuilen. Enkele kleine randschilfers.

    Suite de douze petits plats à huîtres de forme coquille. Porelaine de Chine avec décor famille verte aux bouquets de fleurs. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Dim. Ø ca 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #684
    Horn Collection

    Een vintage kunststoffen ladenkastje op wieltjes met twee bijbehorende bankjes. Ontwerp van Peter Ghyczy.

    Commode vintage en plastique à roulettes avec deux bancs assortis. Design par Peter Ghyczy.
    No longer available
    Dim. 47 x 49 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #46

    Een gefineerd ovaal bijzetmeubeltje met een deurtje, een lade en een marmeren blad.

    Meuble d'appoint ovale en placage avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 83 x 47 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #136

    Een bretoens kastje.

    Un cabinet breton.
    No longer available
    Dim. 158 x 70 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More