Other lots in this auction
-
#174
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400/600 -
#31
Reliekdoosje met gebedsblokje. Gedreven rood koper. Ladakh.
Boîte reliquaire avec cube de prière. Cuivre rouge chassé. Ladakh.No longer availableDim. 7 x 6,5 cmEstimate: € 70/80 -
#382
“Stilleven langs een vijver”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Heullant’.
“Nature morte au bord d'un étang”. Huile sur toile. Signé 'Heullant'.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 100/180 -
#325
Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.No longer availableDim. 19 x 45 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#539Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400/600 -
#32
“Romantisch koppel”. Een handgeschilderd miniatuur. Mogelijk tijdperk Napoleon III.
“Couple romantique”. Miniature peinte à la main. Probablement époque Napoléon III.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 60/80 -
#225
“Aapje met een schedel”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel naar een werk van Rheinhold.
“Singe avec un crâne”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Rheinhold.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/160 -
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 175 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#7Céramique Montoise, Bergen
Een paar sierjardinières van meerkleurig aardewerk in de vorm van vissen met decor van A. Dubois.
Paire de jardinières en poterie multicolore en forme de poisson, décorées par A. Dubois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#366
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux petites carpettes en laine nouée main.No longer availableDim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#509
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderij op paneel. Draagt handtekening.
« Abstrait ». Une peinture à l'huile double face sur panneau. Signée.No longer availableDim. 98 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#594Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013
“Zicht op een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
Vue d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 97 x 146 cmEstimate: € 40/50