#328Een lot antiek houtsnijwerk, bestaande uit een speculaasplank, een grote lepel en een gesneden handvat van een schep in de vorm van een vorst met datum 1902.
Lot de sculptures anciennes, composé d'une planche à pain d'épice, d'une grande cuillère et d'un manche sculpté d'une pelle en forme de monarque, daté de 1902.No longer availableDim. l: 26 - 76 cmEstimate: € 60 / 100 -
#25Een vis van wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
#100Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamant in markies geslepen van +- 1,05 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille marquise de +-1,05 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#476Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#615Een uit drie delen opgebouwde pagode van gesculpteerd jadeiet.
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
#383“Zittende vrouw”. Beeldje.
“Femme assise”. Figurine.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#442Salvador Dali“Epiphany” Een kleuren ets, genummerd 147/250.
#425Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
#473Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85 / 100