Other lots in this auction
-
#367MargueritePeriod: 1868-1946
Klein cloisonné koperen langhalsvaasje. Chinees werk.
Petit vase long col en cuivre cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#431
Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#353
Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.
Lot de faïence bleue et blanche, composé d'un pot à tabac avec un couvercle en laiton, d'une cruche et de deux vases par Ram. Cheveu dans le couvercle.No longer availableDim. h: 19 cm en kleinerEstimate: € 60 / 100 -
#278
Twee bajonetten laat XIXde eeuw.
Deux baïonnettes fin XIXème siècle.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262Rik Tokkie
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#318Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#332
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#320
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een smaragd cabochon van +- 3 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 2 ct et d'un cabochon d'émeraude de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#145
Een 18 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0, 63 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 18 carats serti d'un brillant de +- 0,63 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#521
Een langhalsvaasje van Chinees porselein met een monochroom roze decor van vogels en bloeiende struiken. Met een Qianlong merk onderaan.
Vase à long col en porcelaine de Chine à décor monochrome rose d'oiseaux et d'arbustes fleuris. Avec une marque Qianlong en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#143
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 150