#209Royal Vienna
Beeldje van een jongen en een meisje met een mand. Gemerkt.
#331
Un plateau de service ovale en acajou avec des bandes jaunes, époque Victoria. Ainsi qu'un porte-lettre en acajou plus récent.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#669
Een bowl met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Met herstelling.
#644
#3
Een grote smeedijzeren kandelaar. XIXe eeuw.
#700
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
#303Franklin Porcelain
“The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.
« Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40/60 -
#505
#676
Een grote messingen salontafel met glazen blad.
#44
"Clown lisant". Huile sur carton . Porte une signature: Falk.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#403
Een Duits alarmpistool. Erma-Erfurt 1940. Genummerd 2716.
#282Burnett
“Straatzicht te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur une rue à Paris. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60