Similar lots by type
-
#375Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.
Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#392Twee antieke Chinese goudlaksculpturen. Canton.
Deux anciennes sculptures chinoises en laque d'or. Canton.No longer availableDim. 33 x 22 & 14 x 39 cmEstimate: € 70 / 100 -
#513Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550 / 600 -
#653Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.
Lot de faïence japonaise, composé de deux vases et d'un oeuf. On y ajoute deux petits vases en porcelaine de Chine à décor japonisant.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350 / 500 -
#448Een staande verguld bronzen Boeddha op houten voetstuk.
Un bouddha debout en bronze doré sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 58 cm (m.s.)Estimate: € 100 / 120 -
#571Een gebeeldhouwd houten hoofd. Borneo.
Une tête en bois sculpté. Bornéo.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#304Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955“Tuingezicht”. Gouache op board. Gesigneerd.
"Vue du jardin". Gouache sur carton. Signé.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#531Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180 / 200 -
#564Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623Een traditioneel Pakistaans snaarinstrument, versierd met ingelegde vogeltjes van parelmoer en de klankkast bespannen met dierenvel.
Un instrument à cordes traditionnel pakistanais, décoré d'oiseaux en nacre incrustés et la caisse de résonance recouverte de peau d'animal.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.
Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#367Twee Indonesische gepolychromeerd houten hoofden, waarbij één poppenhoofd met beweegbare mond.
Deux têtes indonésiennes en bois polychrome dont une tête de poupée à bouche mobile.No longer availableDim. h: 16 & 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#358Een lot van drie stuks Aziatica, bestaande uit een sierbord van Satsuma-aardewerk, een antiek porseleinen bord met Imaridecor en een Chinees porseleinen potje met meerkleurig decor van pioenen op achtergrond van capucineglazuur.
Lot de trois objets asiatiques, composé d'une assiette décorative en poterie de Satsuma, d'une assiette ancienne en porcelaine à décor Imari et d'un pot en porcelaine de Chine à décor de pivoines multicolores sur fond brun capucine.No longer availableDim. Ø: 11, 21 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#617Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampenvoet.
Vase ventru en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs, monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#445Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.
Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.No longer availableDim. h: 91 cm Ø: 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#498Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#627Een paar kleine en een grote balustervaas van Nanking met krijgers in het decor.
Une paire de petits et un grand vase balustre de Nankin à décor de guerriers.No longer availableDim. h: 25 cm - 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Noritake, JapanEen porseleinen schaaltje met zwart op geel decor van pioenen en met drie ramskoppen in de rand. Gemerkt.
Plat en porcelaine à décor noir sur jaune de pivoines et trois têtes de bélier dans le bord. Marqué.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#661Een klein traditioneel Birmaans snaarinstrument, versierd met twee gesculpteerde vogels en de klankkast beslagen met lood.
Un petit instrument à cordes traditionnel birman, décoré de deux oiseaux sculptés et de la caisse de résonance constellée de plomb.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 50 / 70 -
#618Een balustervaas van Nanking aardewerk, versierd met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en faïence de Nankin, orné d'un décor de guerriers. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#637Twee Balinese maskers van gepolychromeerd hout.
Deux masques balinais en bois polychrome.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#613Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.
Une paire de vases Satsuma en faïence du JaponNo longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.
Un bol chinois en céramique vert foncé craquelé dans un cadre et une base en plastique patiné or.No longer availableDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#303Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.No longer availableDim. h: 40 cm zonder kapEstimate: € 60 / 100 -
#118Een bierpul met tinnen deksel van Brussels aardewerk, omstreeks 1820. Bijgevoegd een Brusselse buikkan, XVIIIe eeuws, fabric. Monbaerts.
Chope en poterie bruxelloise avec couvercle en étain, vers 1820. On y joint une verseuse pansue bruxelloise, XVIIIe siècle, fabrication Monbaerts.No longer availableDim. h: 21 cm - 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#252Albert Jaboneau“Stoomschip op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau à vapeur et voiliers en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 cm x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 387 x 269 cmEstimate: € 250 / 400 -
#323Een geborsteld tinnen koffie- en theestelletje. Vierdelig op dienblad.
Service à thé et café en étain brossé. Quatre pièces sur plateau.No longer availableDim. 29 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#205Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#635Afghaans handgeknoopt tapijt.
Tapis Afghan noué à la main.No longer availableDim. 140x100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#129De Jongh“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#538“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#503Een toren van jade versierd met drakenkoppen.
Une tour de jade ornée de têtes de dragon.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#514Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#676Iraanse handgeknoopte wollen loper.
Couloir iranien en laine noué à la main.No longer availableDim. 430 x 75 cmEstimate: € 50 / 70

