#100
Een 18 K geelgouden gedraaide halssnoer.
#329Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie houtskooltekeningen op papier. Allen gesigneerd.
Série de trois dessins au fusain sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/70 -
#486
Oosters handgeknoopt tapijt wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 364 x 248 cmEstimate: € 200/300 -
#569
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#413
Een paar verchroomde designkandelaars.
#594Bruno DyckmansPeriod: 1920 - 1998
« Personnages » Deux œuvres d'art, techniques mixtes. Signées et datées 1992.No longer availableDim. 50 x 40 & 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#689
#695
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
#684
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Tapis d’Orient en laine, noué à la main.No longer availableDim. 205 x 154 cmEstimate: € 50/100 -
#214Sorez (?)
Een paar molenlandschappen op paneel. Gesigneerd.
#585
Een Biedermeierstijl sofa met leeuwenpoten, recente herstoffering door Bea Joppe.
Un canapé de style Biedermeier à pattes de lion, récemment retapissé par Bea Joppe.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 200/240 -
#51
Souris sur une branche. Un groupe en bronze dans le goût des bronzes viennois. Signé en bas.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 100/140