#196Een bleek eikenhouten garderobe in Lodewijk XV-stijl met twee deuren en twee laden. Eind XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes et à deux tiroirs de style Louis XV en chêne clair. Fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. 190 x 143 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#8“Man met hoed” & “Vrouw met mand”. Een paar beeldjes van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#659Een paar vierkante metalen plantenbakken.
#87Een paar glazen stolpen (schade) op houten sokkel, waarin twee Vieux Bruxelles hoornvaasjes met bloemenstukjes. XIXde eeuw.
Paire de cloches en verre sur socle en bois dans lesquelles deux petits cornets en porcelaine de Bruxelles aux bouquets de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#602Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#120Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,42 ct.
Pendentif et chaîne en or blanc 18 K serti de brillants ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 8,65 gEstimate: € 650 / 750 -
#431Een bronzen juwelenkistje in de vorm van een beurs met munten.
#498Een geribde dekselvaas en een lampenvoet van Imariporselein, waarbij de laatste met messingen monturen en een gesatineerde glazen kap.
Vase couvert à panse aux rainures ainsi qu’un pied de lampe en porcelaine d’Imari, le dernier à montures en laiton et à abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 34 & 57 cmEstimate: € 70 / 90 -
#679Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.
Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 80 / 120