#530
Een Engelse schommelstoel, bekleed met gacapitoneerd groen leder.
#112Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 100/120 -
#451
Quatre verres à décor taillé représentant Eisenhower, Roosevelt, Churchill et Montgomery.No longer availableEstimate: € 32/38 -
#717
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
#410
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#572
#719Georges Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966
"Jongensportret". Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Portrait de garçon”. Huile sur toile. Signée datée 1963.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#259
#235
Bracelet en or jaune 18 K en forme de serpent serti d’un petit rubis, l’autre manque.No longer availableDim. 47,75 gEstimate: € 1500/1700 -
#238
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
#154
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#481
Een messingen Boeddhistisch figuur.
Personnage bouddhiste en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100