#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#47ElektrosvitEen vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
A vintage mid-century design desk lamp with a bakelite shade and adjustable metal arm. Marked "Type 1013.01".No longer availableDim. 50 x 25cmEstimate: € 120 / 180 -
#94Abraham BloemaertPeriod: 1566-1651Een gravure van een hoeve met watermerk van Abraham Bloemaert.
An engraving of a farmhouse with a watermark by Abraham Bloemaert.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
#470Een 18 kt witgouden bloemenvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,25 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.25 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
"Church Street in Lier". A painting, oil on panel. Signed and dated '72 at the bottom. Titled on the verso.No longer availableDim. 120 x 88cmEstimate: € 150 / 200