#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#475Maison TaymansEen oude hutkoffer in hout en leder, zwarte metalen details.
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#390Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
#34Een lot van 4 handbeschilderde damesminiatuurtjes in vierkante en rechthoekige kadertjes.
A lot of 4 hand-painted miniature portraits of women in square and rectangular frames.No longer availableDim. h 12.5 x b 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Consisting of 12 cups, 12 saucers, 12 dinner plates, 12 soup bowls, a tureen, a gravy boat, 12 dessert plates, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200