#459Luce VersluysPeriod: °1912
“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#544Jos Pebbaert
Paar moderne kunstwerken in gemengde techniek. Gesigneerd.
#527Boch Frères Keramis
Een grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
#514Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 120/200 -
#266
Een vierkant bijzettafeltje van eikenhout. Vier gedraaide poten met vernauwingen en met H-verbinding. XIXde eeuw.
Une table d'appoint carrée en bois de chêne. Quatre pattes tournées avec des étranglements et avec une entretoise en H. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 56 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#540
Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.
#497
Een bronzen art deco danseresje met openklappende rok. Op marmeren sokkel.
#599Harold Sheild
#697
Een grote gietijzeren tuinvaas.
#312
Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
#41
Twee Art Deco bronzen damesprofielen op resp. arduinen en travertijnen sokkel.
#107Val Saint Lambert
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Signé en bas.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 80/100