Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ingekaderde kunstreproductie. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
Walter Swennen

Een ingekaderde kunstreproductie. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.

Une reproduction encadrée. Signée et numérotée 25/150 hors planche.
Dim. 35 x 35 cm
SKU: 2602190804.
Category: Grafiek.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #804
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #704

    Een Japanse houtsnede uit de reeks “Zesendertig gezichten op Mt. Fuji naar Hokusai.

    Une gravure sur bois japonaise de la série “Trente-six vues sur le Mont Fuji et Hokusaï”.
    No longer available
    Dim. 24 x 33,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172
    W. H. Simmons

    “Driving a pair”. Een kleurgravure naar een werk van G.B. O’Neill. Gesigneerd.

    ”Driving a pair”. Une gravure en couleurs par W.H. Simmons d’après G.B. O’Neill.
    No longer available
    Dim. 64 x 47 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #474
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Kempische hoeves”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat. Eén proefdruk en het andere genummerd 43/75.

    ”Fermettes Campinoises”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche. Un essai et l’autre numérotée 43/75.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 12 & 9,5 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #654
    Pierre Alechinsky

    “Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #762
    Marc Chagall
    Period: 1887 - 1985

    “Asher”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 372/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.

    ”Asher”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et numérotée 372/500 hors planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 52,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #814

    “Erotische voorstelling”. Ets. Gemonogrammeerd buiten de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.

    ”Représentation érotique”. Une eau-forte. Monogramme hors planche et attribuée à Félicien Rops.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #32

    “Zogende moeder”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening: Armand Rassenfosse.

    ”Mère allaitant”. Une estampe en couleurs. Porte une signature: Armand Rassenfosse.
    No longer available
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #22
    Claes Pieter Berchem

    “Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.

    ”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 17 x 11,8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #554
    Jean - Michel Folon
    Period: 1934 - 2005

    “Figuur met hoed en drie ogen”. Een lithografie voor ‘Galerie Guy Pieters - Saint-Paul’. Gesigneerd en genummerd 171/500 buiten de plaat.

    ”Figure à trois yeux et chapeau”. Une lithographie pour la galerie “Guy Pieters - Saint-Paul”. Signée et numérotée 171/500 hors planche.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #422
    Marc Chagall

    “Gezin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.

    ”Famille”. Une eau-forte en couleurs. Numérotée 9/30 hors planche et signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #382

    “Arbeider”. Houtskool. Draagt een handtekening: Pierre Paulus en datum 1936.

    ”Ouvrier”. Fusain. Porte une signature: Pierre Paulus et daté 1936.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #824

    Een lithografie met een zicht op Antwerpen naar een werk van Van Neste en twee oude Engelse prenten met scènes van de vossenjacht.

    Une lithographie, vue sur Anvers, d’après une oeuvre par Van Neste, et deux anciennes estampes anglaises, scènes de chasse aux renards.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #4
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    Tien diverse losse prenten, een kalenderblad voor augustus 1928, 12 Liebig chromo’s “Tijl Uilenspiegel” door Felix Timmermans, alle met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

    Dix estampes différents, une feuille de calendrier d'août 1928, 12 chromos Liebig, “Tijl Uilenspiegel” par Félix Timmermans, tous signés par l’artiste.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #702
    Salvador Dali

    “Yin & Yang”. Een seriegrafie op zijde uit de reeks "Alchimie des Philosophes". Genummerd 1908/2000 en gedateerd 1989.

    ”Yin & Yang”. Une sérigraphie sur soie de la série “Alchimie des Philosophes”. Numérotée 1908/2000 et datée 1989.
    No longer available
    Dim. 88 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #764
    Marc Chagall
    Period: 1887 - 1985

    “Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.

    ”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 52,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #669

    Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.

    Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.
    No longer available
    Dim. 42 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #42

    “Menu”. Ets. Gemonogrammeerd in de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.

    ”Menu”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche et attribué à Felicien Rops.
    No longer available
    Dim. 19 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #884
    Sebregts

    “Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.

    ”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.
    No longer available
    Dim. 24 x 19,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #772

    “Compositie”. Houtsnede. Gemonogrammeerd P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.

    ”Composition”. Une gravure sur bois. Monogramme P.J. Attribuée à Paul Joostens.
    No longer available
    Dim. 40 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #454
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Portaal (Kathedraal Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/50 buiten de plaat.

    ”Portail (Cathédrale d’Anvers)”. Une eau-forte. Signée et numérotée 6/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #742

    “De zweetdoek van Veronica”. Een XVIIIe eeuwse gravure op textiel. Met zegel.

    ”Le Voile de Véronique”. Une gravure sur textile du XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 28 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    Stephan Gorus
    Period: 1913 - 2012

    “Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.

    ”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.
    No longer available
    Dim. 56 x 26 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.

    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #839
    Floris Jespers

    “Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.

    ”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.
    No longer available
    Dim. 8 x 6 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #38

    Een barometer op eikenhouten plank.

    Un baromètre sur une planche en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 111 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #236

    Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.

    Une armoire de mariage en chêne massif à deux portes richement sculptées, représentation de la mariée et du marié dans le panneau supérieur. Un motif de guirlande sur les montants et les côtés. Bretagne, 1796.
    No longer available
    Dim. 215 x 160 x 85 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #281

    Een houten humidor met hygrometer.

    Un humidor avec hygromètre.
    No longer available
    Dim. 35 x 19 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #6

    Een Engels eikenhouten kinderstoeltje.

    Une chaise pour enfants anglaise en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #815

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #462

    Een houten Chinese doos met gesculpteerde florale motieven en zwevende dames. Slot ontbreekt, lichte schade aan het deksel.

    Une boîte en bois chinois, motifs floraux incrusté et dames flottantes. Le fermoir est manquant, légers dégâts au couvercle.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #419

    Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.

    Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #678

    Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.

    Une boîte japonaise en papier mâché, décorations de fleurs.
    No longer available
    Dim. 25 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #818

    Twee verschillende sabels.

    Deux sabres différents.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #812
    Utagawa Toyokuni I

    “Kabuki acteur. Vrouw met de pijp” Japanse houtsnede. Gedateerd 1815. De vrouw met pijp is de acteur Sawamura Sôjûrô III.

    ”Acteur Kabuki. Femme fumant la pipe”. Une gravure sur bois japonaise. la femme est l’actrice Sawamura Sôjûrô III.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een famille-noir decor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Op houten sokkeltje.

    Un vase en porcelaine chinoise polychrome, famille-noir décor de dragons et fleurs. Marque à la base. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm (z.s)
    Estimate: € 100 / 120
  • #132

    Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960. Naar foto’s van het begin van de XXe eeuw.

    Un portrait de dame et un portrait d’homme. Huile sur toile. Signée et datée 1960. D’après des photographies du début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More