#372
“Abstracte tekening”. Monogram V.K.
"Dessin abstrait". Monogramme V.K.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#74
“Zeezicht met zeilboot.” Aquarel op papier. Draagt monogram.
"Marine avec voilier." Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 35x25 cmEstimate: € 35/45 -
#221
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
#327Römische Glashütte, Linz
Een coupe van meerkleurig glaspasta. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.
#10
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats. On y ajoute une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec perles.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 100/150 -
#618
Houten schilderspop met beweegbare ledematen, op staander.
#391
Vintage messingen flesje voor Kohl - eyeliner, Arabische stijl.
Bouteille à Kohl eyeliner en laiton, style arabe.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#510
#534
Een beeld van polyester, met voorstelling van Graaf Dracula.
#342
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#79Luce VersluysPeriod: °1912
“Brochets de Tourchinée”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Brochets de Tourchinée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#523
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150/200