Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.

Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.

Gravure sur bois japonaise colorée. Signée, XIXe siècle.
Dim. 39 x 26 cm
SKU: 2405160522.
Categories: Aziatisch, Grafiek.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #522
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #449

    Een lot van drie houtsneden: - “Kapel”. Dries Van den Broeck. Gesigneerd en genummerd 13/100 buiten de plaat. - “Begijnhof te Lier”. Lode Verhoeven. Gesigneerd en gedateerd ‘74 buiten de plaat. - “Naakt met dieren”. Gesigneerd en genummerd 250/300 buiten de plaat en gedateerd ‘82 binnen de plaat.

    Lot de trois gravures sur bois: - Dries Van den Broeck. “Chapelle”. Signée et numérotée 13/100 hors planche. - Lode Verhoeven. “Béguinage de Lierre”. Signée et datée ‘74 hors planche. - “Nu aux animaux”. Signée et numérotée 250/350 hors planche et datée ‘82 dans la planche.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #765

    Een kleine pembroketable met twee laden in Victoriaanse stijl. Schade aan het fineer.

    Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #552

    Een Chinees kastje met twee laden.

    Petit meuble chinois à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 103 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #549

    Een Chinees kastje met twee laden.

    Petit meuble chinois à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #444
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    Een lot van vijf grafische werken. Allen gesigneerd.

    Lot de cinq gravures. Chaque pièce signée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #259
    Jaak Gorus
    Period: Dendermonde 1901-1981

    “Zomerse zondag te St. Anneke”. & “Oud St. Anneke”. Twee etsen. Gesigneerd en de tweede genummerd 22/35 buiten de plaat.

    “Zomerse zondag te St. Anneke” et “Oud St. Anneke”. Deux eaux-fortes. Signées et la deuxième numérotée 22/35 hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #339

    Een lot grafiek, bestaande uit een Franse litho van een jachthond met zijn prooi, een ets van een waterput van Hebbelinck en een ets van een tubaspeler van Looymans.

    Lot de gravures comprenant une litho française représentant un chien de chasse avec sa proie, une eau-forte d’un puits à eau par Hebbelinck et une eau-forte d’un jouer de tuba par Looymans.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 8à
  • #472

    Een lot grafiek: - “Dame in treincoupé” - C. Capri. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1882 binnen de plaat. - “Vrouw achter blad”. - Jozef W. Cornelis. Ets. Gesigneerd buiten de plaat. - “Soldaten in een interieur”. - Piet Verhaert. Ets. Gesigneerd buiten de plaat. - “De taxateur”. - Linnig. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1881 buiten de plaat.

    Lot de gravures: - C. Capri. “Femme dans un coupé de train”. Eau-forte. Signée et datée 1882 dans la planche. - Jozef W. Cornelis. “Femme derrière une feuille”. Eau-forte. Signée hors planche. - Piet Verhaert. “Soldats dans un intérieur. Eau-forte. Signée hors planche. - Linnig. “L’évaluateur”. Eau-forte. Signée et datée 1881 hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    Karel Appel

    “Figuren”. Lithografie. Gesigneerd, E.A. en gedateerd ‘74.

    “Personnages”. Lithographie. Signée, E.A. et datée ‘74.
    No longer available
    Dim. 57 x 73 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #698

    Een gevarieerd lot reproducties met o.a. drie delen uit de reeks “Guide International de l’Art”, een topografisch schilderij van Gent en een schilderij van H. Verbaere.

    Lot varié de reproductions dont trois parties de la série “Guide International de l’Art”, un tableau topographique de Gand et un tableau de Herman Verbaere.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #322

    “Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.

    “Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 & 54 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #349

    Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.

    Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #637

    Een grote schotel van Imariporselein met een koperen montuur. XIXe eeuw.

    Grand plat en porcelaine d’Imari à monture en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #732
    Colette Cleeren
    Period: °1953

    “Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24

    “Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.
    No longer available
    Dim. 34 x 44 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #14

    Twee etsen: - “Zicht op Antwerpen”. Ingekleurde ets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 202/350. - “Kathedraal Antwerpen”. Ets. Gesigneerd Romain Malfliet en genummerd 75/150.

    Deux eaux-fortes: - “Vue d’Anvers”. Eau-forte colorée. Signée Roger Hebbelinck et numérotée 202/350. - “Cathédrale d’Anvers”. Eau-forte. Signée Romain Malfliet et numérotée 75/150.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 & 28 x 11 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #671

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #638

    Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #587

    Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.

    Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #452

    Een groot en gevarieerd lot oude topografische en religieuze gravures. Oorspronkelijk in boeken vervat en enkele beschadigd. XVIIde, XVIIIde en XIXde eeuw.

    Grand lot varié de gravures topographiques et religieuses. Provenant de livres et quelques endommagées. XVIIe, XVIIIe et XIXe siècles.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #389

    “Fox hunting scene” & “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Twee ingekleurde Engelse gravures.

    “Fox hunting scene” et “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Deux gravures anglaises en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #34

    Een paar met aquarel ingekleurde gravures van vogels. XIXe eeuw.

    Paire de gravures aquarellées représentant des oiseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #403

    Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur. Eén met kleine restauratie bovenaan.

    Une paire de petits vases en faïence de Chine dite sang-de-boeuf. L’un restauré.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.

    Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #579
    Kees Van Bohemen

    “Figuren”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 77/125 buiten de plaat.

    “Personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 77/125 hors planche.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 180

Other lots in this auction

  • #274
    Jan Coopman

    Een paar dorpstaferelen. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.

    Paire de vues de village”. Huile sur toile collée sur panneau. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #16

    Een mahoniehouten bijzetmeubeltje in Régencestijl met aan de zijkanten twee laden.

    Meuble d’appoint en acajou de style Régence. Deux tiroirs dans les côtés.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #387

    Een houten speeldoosje met een parelmoeren decor van kaarten en rozen.

    Coffret de bridge en bois incrusté de nacre au décor de cartes et de roses.
    No longer available
    Dim. b: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een buffetkast van gemoulureerd eikenhout met drie laden boven drie paneeldeuren. XIXe eeuw.

    Buffet en chêne mouluré ouvrant à trois portes en dessous de trois tiroirs. Style Régence du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #780

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Petit tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 128 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #63
    Val St. Lambert

    Een karaf met zes aperitiefglazen van kleurloos geslepen kristal, versierd met een verguld decor van druivenranken. Stop manco.

    Carafe et si verres en cristal taillé incolore, décorés d’une frise de vignes dorée. Le bouchon manque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #743

    Een grote ronde kruik van gedreven geel koper. Arabisch werk.

    Grande flasque en laiton repoussé. Travail arabe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van geisha’s in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de longues élises. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394

    Een lot biscuit, bestaande uit een edel jong koppel, een bloemvormige coupe, gedragen door drie engeltjes, een staande dame met lauwerkrans, drie wedgwood asbakjes en een groepje met drie spelende kinderen.

    Lot de biscuits comprenant un jeune couple de qualité, une coupe en forme de fleur portée par trois angelots, une dame debout avec couronne de lauriers, trois cendriers en Wedgwood et un groupe de trois enfants jouant.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #147
    Limoges

    Een porseleinen terrine op onderschotel met een handgeschilderd bloemendecor en verguldsel op een witte fond. We voegen er een bijbehorende schenkkan met onderbord aan toe. Beiden gemerkt.

    Terrine et présentoir en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main sur fond blanc. Ainsi qu’une verseuse et présentoir semblable. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #790

    Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.

    Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #55

    “Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en fijne parels.

    “Toi et moi”. Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de perles fines.
    No longer available
    Dim. 3,94 g
    Estimate: € 450 / 550
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More