#453FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#226Een serie van vijf mahoniehouten stoelen in Victoriaanse stijl. Met losse, met stof beklede zitten en versierd met een licht houten biesje.
A set of five mahogany chairs in Victorian style. With detachable, fabric-covered seats and adorned with a light wooden border.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#470Een 18 kt witgouden bloemenvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,25 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.25 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#597Een grote kleurloze glazen vaas.
A large colorless glass vase.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 30 / 50