#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#129Frans De Bruyn“Boswegel met hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wood path with hey stacks" translates to "Forest path with haystacks". It is a painting in oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 76cmEstimate: € 200 / 400 -
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#566Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#344LumioEen industriële stijl kunststoffen hanglamp.
An industrial style plastic pendant lamp.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#480Een 18 kt witgouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 kt white gold spiral pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 750 / 850