#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#192Gust DierikxPeriod: Mechelen, 1924“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd.
"Flower still life" translates to "Flower still life". It is a painting, oil on canvas. Signed at the top.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 150 / 200 -
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#408Een paar dekselvazen van Chinees porselein met schouwspel voor Fu, Lu, Shou.
A pair of Chinese porcelain covered vases depicting scenes for Fu, Lu, Shou.No longer availableDim. 48 cm Ø 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364“Abstract wezen.” Sculptuur, herstelde poot. Draagt handtekening achteraan.
"Abstract creature." Sculpture, restored leg. Bears signature on the back.No longer availableDim. 28 x 15 cmEstimate: € 80 / 120