Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een inktpot van deels verguld Brussels porselein, getooid met een meisje met draailier van meerkleurig biscuit. Gaaf.
Een inktpot van deels verguld Brussels porselein, getooid met een meisje met draailier van meerkleurig biscuit. Gaaf.

Een inktpot van deels verguld Brussels porselein, getooid met een meisje met draailier van meerkleurig biscuit. Gaaf.

Encrier en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée, à décor d'une fillette à la vielle en biscuit multicolore. Cool.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2809210367.
Category: Porselein.
Auction day: 29 September 2021 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #368

    Een paar honden van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.

    Une paire de chiens en poterie multicolore du Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Een paar bordjes van Imari-porselein. XIXe eeuw.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #415
    Lladro

    “Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.

    Personnages dans un traîneau tiré par un cerf. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Restauration des bois et du buisson derrière le cerf.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #567

    Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.

    Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Een paar dekselvazen van Imariporselein, de deksel getooid met een fo-hond. Met houten sokkels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari, le couvercle décoré d'un chien pho. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #693

    Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.

    Une cloche à beurre en porcelaine à décor floral multicolore.
    No longer available
    Dim. 17 x 22 x 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #329

    Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.

    Un vaste service à thé en porcelaine de Limoges. Nous ajoutons douze autres assiettes en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #339

    Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.

    Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #474

    Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.

    Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #557

    Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #683
    Ernst Heubach

    Een oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.

    Une vieille poupée allemande à tête de porcelaine. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #400

    “Familiescène met Napoleon”. Een groep van deels verguld porselein. Mogelijk Tsjechisch. Enkele vingertjes manco.

    Scène de famille avec Napoléon. Un groupe de porcelaine en partie dorée. Peut-être tchèque. Quelques doigts manquants.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #491

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #342

    Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.

    Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #373

    Een paar borden van Imariporselein met kraanvogels in het decor. XIXe eeuw. Met zeer kleine randschilfers.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari avec des grues dans le décor.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551

    Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #391

    Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.

    Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm (theepot)
    Estimate: € 65 / 75
  • #602

    Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.

    Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #327

    Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.

    Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #382

    Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.

    Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #511

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #1
    Hutschenreuter

    “Zwanen” Een meerkleurig porseleinen groep. Onderaan gemerkt.

    “Cygnes” Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #678

    Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.

    Un mortier et un pilon en porcelaine d'apothicaire blanche avec manche en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #253

    Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.

    Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #215

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van+- 2,25 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,05 ct. et de saphirs d'un poids combiné de +- 2,25 ct.
    No longer available
    Dim. 6,26 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #677

    Drie stuks Keuls aardewerk, bestaande uit een kan, een kruik en een bierpul met tinnen deksel.

    Trois pièces de poterie de Cologne, composées d'une cruche, d'un pichet et d'une chope à bière avec couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. h: 28 - 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #127

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #553
    Monique Muylaert

    Een modern kunstwerk van geglazuurd aardewerk in plexiglazen kastje. Gesigneerd.

    Une pièce moderne en faïence émaillée dans une boîte en plexiglas. Signée.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #164
    Jan Hubertus Leonardus De Haas
    Period: 1832-1908

    “Ossen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan. Zeer lichte verfschade in de neutrale zone rechts bovenaan.

    Boeufs à l'étable. Huile sur toile. Signée en haut à gauche. Très légers dégâts de peinture dans la zone neutre en haut à droite.
    No longer available
    Dim. 37 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #70

    Een 18 karaats wit- en geelgouden ring, bezet met een diamant oude slijp van +/- 10 punten. Tijdperk art deco.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats, sertie d'un diamant taille ancienne de +/- 10 points. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. 1,90 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    “Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.

    Abstrait. Médias mixtes sur papier. Monogramme de l'ours.
    No longer available
    Dim. 78 x 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #502

    “Abstract”. Olieverf op paneel.

    “Abstrait”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 24 x 38,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #146

    Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.

    Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. 223 X 125 X 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #220

    Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.

    Un pendentif en forme de globe ouvrant révèle des symboles maçonniques cachés en métal plaqué argent et plaqué or sur une chaîne de montre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #371
    Val Saint Lambert

    Een paar kristallen kandelaars, onderaan gemerkt.

    Une paire de bougeoirs en cristal, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 25 / 45
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More