#361Een paar verzilverd metalen kandelaars.
Paire de candélabres en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#605Een gietijzeren tuinbank.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200 / 300
#607Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein naar het famille verte met een mythologische voorstelling in het decor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille verte d’une scène mythologique. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
No longer availableDim. h: 26 cm -
#742Marc KennesPeriod: °1962“Fabriek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Usine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#627Een zittende Boeddha van zwartgepatineerd gegoten steengoed.
Bouddha assis en grès moulé à patine foncée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#662Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149Herman JacobsPeriod: 1921-1994“Arabische jongen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
#169John Cap“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Sous-bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#470LimogesEen servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#705“Oriëntalistisch stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Bridgman”. Klelne beschadiging.
“Vue de ville orientaliste”. Huile sur toile. Porte une signature: “Bridgman”. Petit dégât.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 180 / 200 -
#428Een klein koffertje van zwartgelakt hout, ingelegd met vogels van parelmoer. Japans werk.
Coffret en bois noirci incrusté d’oiseaux en nacre. Travail japonais.No longer availableDim. b: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#813Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100 / 120