Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een inktpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een morianenhoofd.
Een inktpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een morianenhoofd.

Een inktpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een moriaanshoofd.

Encrier en fonte polychrome en forme d’une tête de maure.
Dim. h: 17 cm
SKU: 2709160418.
Category: Metaal.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #418
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #441

    Een Afrikaanse reiziger van zwartgelakt recuperatiemetaal, een slavenketting uit Zanzibar, een bronzen armband versierd met een spin, een ebbenhouten bestek voor zes personen met drie extra vorken (niet gebruikt).

    “Voyageur africain” en métal de récupération laqué noir, une chaîne d’esclave du Zanzibar, un bracelet en bronze décoré d’une araignée, un couvert en ébène pour six personnes plus trois fourchettes extra (jamais utilisé).
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #361

    Een paar verzilverd metalen kandelaars.

    Paire de candélabres en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #605

    Een gietijzeren tuinbank.

    Banc de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #607

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein naar het famille verte met een mythologische voorstelling in het decor. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille verte d’une scène mythologique. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • Goebel

    Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.

    No longer available
    Dim. h: 26 cm
  • #742
    Marc Kennes
    Period: °1962

    “Fabriek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Usine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #627

    Een zittende Boeddha van zwartgepatineerd gegoten steengoed.

    Bouddha assis en grès moulé à patine foncée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #662

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149
    Herman Jacobs
    Period: 1921-1994

    “Arabische jongen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    “Garçon arabe”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.
    No longer available
    Dim. 70 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #359

    Een eikenhouten scribaan met drie kleine laden binnenin en een kleine lade aan de zijkant.

    Scriban en chêne ouvrant à trois petits tiroirs et un petit tiroir latéral.
    No longer available
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #169
    John Cap

    “Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Sous-bois”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 58 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #470
    Limoges

    Een servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.

    Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #705

    “Oriëntalistisch stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Bridgman”. Klelne beschadiging.

    “Vue de ville orientaliste”. Huile sur toile. Porte une signature: “Bridgman”. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #428

    Een klein koffertje van zwartgelakt hout, ingelegd met vogels van parelmoer. Japans werk.

    Coffret en bois noirci incrusté d’oiseaux en nacre. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. b: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #813

    Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.

    Table à dessiner en bois et tabouret.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More