Similar lots by type
-
#896
Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.
Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#858
“Everhot”. Een Engels koffie-en theestel van aardewerk met metalen omhulsel. Vierdelig.
”Everhot”. Un service à café et thé en faïence et revêtement partiel en métal. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#333Fontinelle
“Twee honden”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd.
”Deux chiens”. Un groupe en crackleware blanc. Signé.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/100 -
#468
“Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.
”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#861Gaïtaud
Een vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.
Un vase en faïence basque, décor de berger et de personnages dansants. Signé et marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#348Simboli
Een vaas van meerkleurig Italiaans aardewerk met bloemendecor.
Un vase en faïence italienne polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#880
Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#338
Een vaas van meerkleurig aardewerk met schepen in het decor. Perugia, Italië.
Un vase en faïence polychrome, décor de bateaux . Pérouse, Italie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#483
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase en faïence persane, décor polychrome floral. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#358
Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 80/120 -
#432
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.
Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#687
Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200/240 -
#715
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100/120 -
#673
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140/160 -
#353
“Jonge vrouw met engeltje”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd onderaan. Turijn.
”Jeune femme et ange”. Une statue en faïence polychrome. Signature à la base. Turin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#3Royal Kirkhaus
Een meerkleurig aardewerken kruikje in de vorm van een man met twee honden. Onderaan gemerkt Staffordshire.
Une cruche en faïence polychrome en forme d’un homme avec deux chiens. Marque Staffordshire en dessous.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#328
Grote schotel van blauw en wit aardewerk met bloemendecor. Achteraan gemerkt: Delft Royal Gouda Holland en genummerd 2965/40. Evenals een kalebasvormige vaas met blauw en wit decor, gemonteerd als lamp, onderaan gemerkt: Delft.
Un grand plat en faïence bleue et blanche, décor de fleurs. Marque au dos: Delft Gouda Royal Holland et numéroté 2965/40. Avec un vase gourde à décor bleu et blanc, monté en pied de lampe, marque sous la base: Delft.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 20/30 -
#457
Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.
Un vase en cloisonné bleu sur cuivre, motif floral. Travail chinois.No longer availableDim. h: 27 cm op sokkelEstimate: € 25/35 -
#2
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#765Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#505
Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 40/50 -
#48
Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw.
Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34,5 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#816
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#632Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200/250 -
#889C. Geuts
“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#851Desrosier, Limoges
“Orleans”. Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc.
”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.No longer availableDim. Ø: 25,5b cmEstimate: € 20/30 -
#133
Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat in de vorm van een hondenkop.
Une canne à manche en argent 800 ‰ en forme de tête de chien.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/120 -
#88
Drie ovale plaquettes met mythologische voorstellingen in kleine koperen lijstjes.
Trois petites plaquettes, représentations mythiques, encadrements en cuivre.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#872Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120/200 -
#844K. Van de Velde
“Vissersboten”. Pastel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Pastel. Signé.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#520
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#7
“Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “Gulden Vlies”. Drie heruitgaven van XVe eeuwse Vlaamse munten, uitgegeven door ‘VZW Bedevaart naar de graven van de IJzer’ in 1982, 1983 en 1984. Verguld brons.
”Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “ Gulden vlies”. Trois ré-éditions de pièces flamandes du XVème siècle, edité par ‘VZW Bedevaart naar de graven van de Ijzer’ en 1982, 1983 et 1984. En bronze doré.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#418
Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#683
Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120