Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een inktstel van meerkleurig en verguld Brussels porselein, getooid met een hond op het deksel. Recipiënten incluis. Eind XIXe eeuw.
Een inktstel van meerkleurig en verguld Brussels porselein, getooid met een hond op het deksel. Recipiënten incluis. Eind XIXe eeuw.

Een inktstel van meerkleurig en verguld Brussels porselein, getooid met een hond op het deksel. Recipiënten incluis. Eind XIXe eeuw.

Encrier en porcelaine polychrome et dorée de Bruxelles, surmonté d’un chien. Avec les récipients. Fin du XIXe siècle.
SKU: 2709160258.
Categories: Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #258
Estimate: € 160 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #116

    Een kersenhouten buffet met twee deuren langs twee laden. XIXe eeuw.

    Buffet en merisier ouvrant à deux portes flanquant deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 142 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #815

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.

    Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #490
    Goebel

    Drie figuurtjes van van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Trois figurines en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #146

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #86

    Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #773

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #246

    Een Hollands kabinet met drie laden onder twee paneeldeuren. XIXe eeuw.

    Cabinet hollandais ouvrant à deux portes pleines et trois tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 186 cm
    Estimate: € 300 / 600
  • #575

    Een verlengbare eikenhouten tafel. XIXe eeuw.

    Table en chêne à allonges. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #818

    Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.

    Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #780

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #781

    Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.

    Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #470
    Limoges

    Een servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.

    Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #625
    Chelsea

    Tamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.

    Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.
    No longer available
    Dim. 10,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #536

    Een eikenhouten eettafel met vier poten in H-verbinding. XIXe eeuw.

    Table de salle à manger en chêne sur quatre pieds à entretoise en H. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 210 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #606

    Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout met koperen beslag. XIXe eeuw.

    Garde-robe à deux portes en chêne sculpté aux montures en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 230 x 160 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #526

    Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.

    Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #425
    Spode

    Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.

    Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #450
    KPM

    Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.

    Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #440

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #505

    Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.

    Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 1290
  • #410

    Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.

    Petit service en porcelaine polychrome du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #789

    Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #525

    Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.

    Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #465
    Limoges

    Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.

    Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #779

    Beeldje van terracotta als allegorie op de oogst. Gesigneerd. M. Laeremans.

    Statuette en terre cuite représentant une allégorie de la récolte. Signée M. Laeremans.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #810

    Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.

    Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #262
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Naakt met koe” & “Naakt met paard”. Gesigneerd en resp. gedateerd 1991 & 1990.

    “Nu à la vache” et “Nu au cheval”. Signés et respectivement datés 1991 et 1990.
    No longer available
    Dim. 54 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #739

    Een gebeeldhouwde en vergulde spiegel in barokke stijl.

    Miroir en bois sculpté et doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. H.113 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #389

    Twee kleine wandspiegels van verguld hout, waarbij één in Lodewijk XV-stijl.

    Deux petits miroirs en bois doré dont un de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 45 & 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407
    Haböch

    “De appelplukster”. Een siervaas van groengepatineerd terracotta. Gesigneerd achteraan.

    “La cueilleuse de pommes”. Vase décoratif en terre cuite à patine verte. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344

    “Venus & Cupido”. Een driedelig klokstel van verguld zamak en grijs geaderd marmer; bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.

    “Vénus et Cupidon”. Garniture de cheminée en régule doré et marbre veiné gris, comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #106

    Een kersenhouten vitrinekast in Lodewijk XVI-inspiratie met vier deuren.

    Vitrine en merisier d’inspiration Louis XVI ouvrant à quatre portes.
    No longer available
    Dim. b: 125 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #487

    Een lot figuurtjes uit Bengalen. Een groepje met muzikanten (schade), een hoofd van een godin, een paardje op wieltjes en een gestileerde vis. We voegen er een Indische tabaksdoos van hout en koper aan toe.

    Lot de figurines de Bengale en laiton et bronze. Un groupe de musiciens (dégâts), une tête d’une déesse, un petit cheval sur roulettes et un poisson stylisé. Nous ajoutons un pot à tabac rond en bois et cuivre. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #337

    Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal met ebbenhouten handvatten op dienblad.

    Service à café trois pièces en métal argenté aux anses en ébène. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #10

    Een lot verschillende horloge en polsarmbanden.

    Lot de différents bracelets. De montres et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #788

    Bijzettafeltje van rood- en goudgepatineerd hout. Het blad versierd met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.

    Table d’appoint en bois doré et rouge. Tablette décorée de personnages dans un paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More