Similar lots by type
-
#773
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#505
Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.
Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.No longer availableEstimate: € 100/1290 -
#815
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.
Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#470Limoges
Een servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#625Chelsea
Tamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.
Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.No longer availableDim. 10,5 cmEstimate: € 100/120 -
#526
Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.
Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 300/400 -
#146
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100/180 -
#450KPM
Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#818
Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.
Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/100 -
#789
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/200 -
#525
Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#410
Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#440
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#781
Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#536
Een eikenhouten eettafel met vier poten in H-verbinding. XIXe eeuw.
Table de salle à manger en chêne sur quatre pieds à entretoise en H. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 100/120 -
#606
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout met koperen beslag. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté aux montures en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 230 x 160 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#575
Een verlengbare eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Table en chêne à allonges. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 80/120 -
#490Goebel
Drie figuurtjes van van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Trois figurines en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#465Limoges
Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.
Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#246
Een Hollands kabinet met drie laden onder twee paneeldeuren. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais ouvrant à deux portes pleines et trois tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 300/600 -
#425Spode
Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#780
Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#86
Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#116
Een kersenhouten buffet met twee deuren langs twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en merisier ouvrant à deux portes flanquant deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 142 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#615
Een mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode en acajou ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#623
“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240/300 -
#19
Een lot van +/- 30 oude filmaffiches.
Lot de ± 30 anciennes affiches de cinéma.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#474
Drie kleine Boeddhistische aquarellen. Evenals een Mongoolse miniatuur.
Trois petites aquarelles bouddhistes. Ainsi qu’une miniature mongole.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#335Ecuador
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#244Paul NeuenbornPeriod: 1866-1913
“Na de hoogmis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Après la messe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 400/600 -
#714
Een oude bajonet met schede. Begin XXste eeuw.
Ancienne baïonnette et son fourreau en acier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 60/100 -
#595
Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.
Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#428
Een klein koffertje van zwartgelakt hout, ingelegd met vogels van parelmoer. Japans werk.
Coffret en bois noirci incrusté d’oiseaux en nacre. Travail japonais.No longer availableDim. b: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#177A. Küpper
“Moederschap”. Een sculptuur van albast op voetstuk. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Maternité”. Sculpture en albâtre sur socle. Signée et datée 1909.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 300/400 -
#427
Een Japans miniatuurrekje van bamboe. We voegen er een Japans aardewerken schoteltje en een porseleinen vaasje aan toe. Onderaan gemerkt.
Etagère miniature japonaise en bambou avec un petit plat en faïence et un petit vase en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60