Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een inktstel van zwart marmer met twee glazen inktpotten met gijtijzeren deksels en een pennenhouder in de vorm van een gewei.

Een inktstel van zwart marmer met twee glazen inktpotten met gietijzeren deksels en een pennenhouder in de vorm van een gewei.

Encrier en marbre noir à deux récipients en verre aux couvercles en fonte et un porte-plume en forme de bois de cerf.
Dim. b: 26 cm
SKU: 1403170809.
Categories: Marmer, Metaal.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #809
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #303

    Een milieu-de-table van smeedijzer, versierd met bloemen en met een glazen coupe.

    Milieu de table en fer forgé décoré de fleurs et avec coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1048
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een jongedamesbuste van gesculpteerd albast op een marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    Buste de jeune femme en albâtre sculpté sur socle en marbre. Signature au verso.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #246

    Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.

    Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 93 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #873

    Een bronzen muiltje op een marmeren voetstuk. Einde XIXe eeuw.

    Mule de style Louis XV en bronze sur base en marbre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1043

    Een fazant van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk.

    Faisan en bronze à patine brune sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #717

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van marmer en brons. De pendule getooid met een liggende sfinx.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre et bronze. La pendule surmontée d’un sphinx couché.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #171

    Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van beige marmer.

    Une statue en bonze patiné représentant une danseuse des années ‘20. Sur piédestal en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 280 / 350
  • #985

    Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.

    Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #859

    Een kleine vide-poche van grijs marmer, versierd met een voorstelling van een jongetje op een gans van bruingepatineerd brons. Enkele schilfers.

    Petit vide-poche en marbre gris surmonté d’un petit garçon assis sur une oie en bronze à patine brune. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1016

    Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.

    Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #980
    Johannes Domisse

    Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.

    Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #211
    Cormann & Cie.

    Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 64 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1011

    Een zittende dame met een perkament van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en verguld brons, versierd met een ridderscène, een wapenschild en draken in reliëf.

    Dame assise tenant un parchemin en bronze à patine foncée sur base en marbre vert et bronze doré décoré d’une scène aux chevaliers, un écusson et des dragons en relief.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #597

    Een paar Paktong kalebasvaasjes. Onderaan gemerkt. Ca. 1920.

    Paire de petites gourdes Paktong. Marques en dessous. Vers 1920.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #566

    Een commode en tombeau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een marmeren blad.

    Commode tombeau en bois de placage de style Louis XV aux montures en bronze et à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1110

    Een tafeltje van grijs marmer met een rond blad.

    Petite table en marbre gris à tablette ronde.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #907

    Een buste van een jonge boerin van twee soorten marmer. In de stijl van Gustave Van Vaerenbergh, maar niet gesigneerd. Omstreeks 1900.

    Buste de jeune paysanne en deux couleurs de marbre. Dans le style de Gustave Van Vaerenbergh mais sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #188

    “Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.

    “Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1010

    “Atleet”. Een antiek beeldje van brons op marmeren sokkeltje.

    “Athlète”. Statuette antique en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #198

    “Vrouw met windhonden”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.

    “Femme et lévriers”. Un groupe de bronze patiné sur socle en marbre noir, d’après une oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #976

    Een schaaktafel met blad van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.

    Table échiquier à tablette en marbre multicolore. Pied en fonte noircie.
    No longer available
    Dim. 62 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #191
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “Zittende boer”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    “Paysan assis”. Statue en bronze patiné sur piédestal noir en marbre. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #970

    Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.

    Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #888

    “Vrouwelijke jager met haar honden”. Een groep van gepolychromeerd zamak op een sokkel van wit en zwart marmer. Het gezichtje van ivoirine. Tijdperk art deco.

    Dame allant à la chasse avec ses deux chiens. Groupe en régule polychrome sur socle en marbre blanc et noir. Visage en ivoirine. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #1106

    Een metalen wijnrek in de vorm van een obelisk.

    Casier à vin en métl en forme d’obélisque.
    No longer available
    Dim. h: 183 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1114

    Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.

    Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #207
    Hippolyte Moreau
    Period: 1832 - 1927

    “Flûte champêtre”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Flûte champêtre”. Bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h:43 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #465

    Drie verschillende dameshorloges waarvan één Citizen.

    Trois montres de dame dont une de la marque Citizen.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #844

    Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.

    Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #730
    Festina

    Een herenhorloge van titanium.

    Une montre pour homme en titane.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #713

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.

    Une statue ancestrale en bois. Dogon.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #958

    Een moderne glazen vaas met een groen spiraaldecor.

    Vase moderne en verre à décor de spirales vertes.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #125

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en aquamarijnen van telkens ± 1 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et chaque fois d’une aigue marine de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #701

    Een lot van drie borden van blauw en wit aardewerk, waarvan twee Doorniks en één van Meissen. Laat XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Lot de trois assiettes en faïence bleue et blanche. Deux proviennent de Tournai et une de Meissen. Marqué en dessous. Fin du XVIIIième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #123

    Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver.

    Paire de petits bougeoirs anglais en argent.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #979

    Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.

    2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More