Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een inktstelletje van marmer en zamak.

Een inktstelletje van marmer en zamak.

Un encrier en régule et marbre.
Dim. 22 x 27 cm
SKU: 2901190051.
Categories: Marmer, Zamak.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #11

    Een lot voorwerpen van zamak en brons, bestaande uit een Heiligenbeeldje, een melkvrouw met hondenkar, een barokke vis en een tijger. We voegen er een XIXe eeuws gedreven koperen bas-reliëf aan toe.

    Un lot d’objets en régule et bronze, comprenant une statue de Saint, une laitière avec charrette à chien, un poisson style baroque et un tigre. Nous ajoutons un bas relief en cuivre repoussé du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247

    Een brievenhouder van meersoortig marmer en arduin en getooid met een jachthond van zamak. Tijdperk Art deco.

    Un porte-lettres en marbres différents et pierre de taille, décoration de chien de chasse en régule. Période Art Déco.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #61

    “Moeder met kind”. Een lampenvoet van donkergepatineerd zamak met een glazen kap.

    ”Mère et enfant”. Un pied de lampe en régule à patine et coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #47

    “Vrouwelijk naakt” Een lampenvoet van donkergepatineerd kunststof met een glazen kap.

    ”Nu féminin”. Un pied de lampe en plastique à patine brun foncé et une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #137

    Een liggende ree van zamak op een voetstuk van arduin en onyx. Tijdperk Art deco.

    Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.
    No longer available
    Dim. 17 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166

    Een hardhouten commode met vijf laden en een marmeren blad, versierd met ingelegde motieven van parelmoer en details van ivoor en ebbenhout.

    Une commode en bois dur à cinq tiroirs et tablette en marbre, décorations incrustées en nacre, détails en ébène et ivoire.
    No longer available
    Dim. 138 x 117 x 58 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #855

    Een gebeeldhouwd eikenhouten wandconsole in Lodewijk XV-stijl met een groen marmeren blad.

    Une console en chêne sculpté style Louis XV à tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. b: 92 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #178

    Een zuil van gesculpteerd groen marmer in zeven onderdelen.

    Une colonne en marbre vert composée de sept pièces.
    No longer available
    Dim. h: 161 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #830

    Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.

    Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm; Ø: 54 cm
    Estimate: € 220 / 240

Other lots in this auction

  • #695

    “Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.

    ”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Twee terrines en een schaal van tin.

    Deux terrines et un plat en étain.
    No longer available
    Dim. h: 30 & Ø: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #720
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 153 x 108 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #361

    Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.

    Une ancienne balance avec plusieurs poids.
    No longer available
    Dim. L 48 CM, h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #355

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.

    Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 69,97 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #385
    Oscar Presard, Lucerne

    Een zakhorloge in 18 karaats gouden kast. Te herstellen. Met koperen ketting.

    Une montre gousset en or 18 ct. A réparer. Chaîne en cuivre.
    No longer available
    Dim. 84,35 g brut
    Estimate: € 200 / 280
  • #503

    Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.

    Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #793

    Drie verschillende gebeeldhouwde houten Aziatische beeldjes.

    Trois statues différentes en bois sculpté asiatiques.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #733

    Een stenen beeltenis van Isis en een zittende kat van brons. Egypte.

    Une statue en pierre représentant Isis et une statue en bronze en forme de chat. Egypte.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #418

    Een kruik van blauw en wit Delfts aardewerk. XXe eeuw.

    Une cruche en faïence blanche et bleue, Delft. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #63

    Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.

    Une pièce de quartz.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #594

    Een eikenhouten buffet met twee deuren en met twee laden in de gordel. Afgeronde hoeken, voluutpoten. Tijdperk Lodewijk XV.

    Un buffet à deux portes et deux tiroirs dans la ceinture. Coins arrondis, pattes volutes. Période Louis XV.
    No longer available
    Dim. 97 x 57,6 x 152 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More